Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hetesen alkalmanként...

21. hetesen alkalmanként alvási problémáim vannak, illetve gyakran "idegben" van a kezem-lábam. Mit lehet ezek ellen tenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

alvási probléma ellen több mozgás napközben, kamillatea lefekvés előtt, netán homeopátiás szer ami kicsit nyugtató hatású.

a kéz-láb ideg ellen a magnézium.

2010. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magne B6 nem segít?
2010. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hiába szedem a Magne B6-t, és sokat mozgok napközben.
2010. dec. 16. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:

én is sokat mozogtam napközbe mégis volt időszak,mikor éjjeli bagoly voltam.éjjel takarítottam,főztem,általában reggelre kész voltam mindennel:)

férjem a végén már megjegyezte hogy teljesen átfordult a biológiai órám.majd elmúlik.addig kitartás!

2010. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valeriana-t próbáld ki.
2010. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valeriánát nem lehet a terhesség alatt szedni! macskagyökérből van!
2010. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is 21 hetes vagyok és már hetek óta nem tudok aludni. Csak az a furcsa, hogy a 17. hét előtt, úgy aludtam mint a bunda. Vagy szörnyű rossz álmokra ébredek, vagy nem kapok levegőt az orromon, vagy fáj az egész oldalam az oldalt alvástól és rettentően horkolok, ami új. Ha végre jön az álom, a kisfiam ébreszt fel. Várom, hátha jobb lesz majd magától egy kicsit később.
2010. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ugyan ez van nálam is, szörnyű! Én ideggyógyászaton is jártam, B1 vitamint írt fel a doki, meg pipolphent, de nem sokat ér.

A diagnózisom: Nyugtalan láb szindróma vagy Chorea Gravidarum

Kérlek keress rá a gugliba! MIndenképp!!!!!!!!! Én a 24. héttől szenvedek ebben, de nagyon sokat sírok már kínomban éjjelente! Muszály ébren lennem, mászkálnom, mert jön az a kellemetlen érzés, ami az őrületbe kerget!

2010. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!