Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes terhes vagyok,3napja...

32hetes terhes vagyok,3napja kb szétszakad a derekam, nem gond ez?

Figyelt kérdés
a hátam is nagyon fáj + a derekam is,de nem idönként hanem szinte egyfolytában....igaz a "terhem"nem kicsi eddig 30kg-ot hiztam,a hátfájás is lehet terhességtöl???és nincs valami tippetek ez ellen???
2010. dec. 17. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A 30 kiló az sok, simán fájhat a hátad attól.

Nőgyógyid mit mondott, voltál mostanában? Esetleg kezdtél tágulni? Az nagyon nem kellene még, legalább 4-5 hét még hátra volna.

Szerintem kérdezz meg orvost!

2010. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nem voltam mostanában nögyogyászaton,utoljára 29hetes uh-on voltam,ott rendbe volt minden.bár kézzel nem vizsgáltak,nincs fogadott orvosom.ismeröseim azt is mondták,hogy a hidegfrontol is lehet ez....
2010. dec. 17. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt a hátam, derekam, én 20 kilót híztam amiből 10 ment le szüléskor, a megnövekedett tehertől fáj. Szerintem ez nem jelent bajt, legalábbis nálam nem volt.
2010. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak 11 kilót híztam,mégis folyton fájt a hátam,derekam.Sajna ez már így marad végig:-(

Kitartás!

2010. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat,valahogy csak kibirom!!
2010. dec. 18. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bocsánatot szeretnék kérni, remélem nem sértettelek meg azzal, hogy azt mondtam sok a 30 kiló. Én össz-vissz 12-t híztam és ezért döbbentem meg a 32 hetes 30+ -on.

Ne haragudj!

Majd még írj hogy vagy.

Pihenj sokat, ne erőltesd magad, ne fáradj ki, mert fog kelleni az erő majd pár hét múlva.

Vigyázz magadra, könnyű szülést s majd jó babázást.

2010. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak:ugyan ne kérj bocsánatot,tisztában vagyok vele én is hogy ez rengeteg hizás.csakhogy ö a harmadik babám és az elsö két lánnyal is ennyit hiztam,a védönö azért nem piszkál mert a terhesség alatt sosincs semmi komplikácio,és fura de pár honap alatt visszanyerem a sulyom.ez szerintem alkat kérdése is.a kérdést azért irtam mert valoban ennyit hiztam a terhességeimnél de ilyen fájdalmaim nem voltak.ja és kösy kérdésed,ugyanugy vagyok "sajog"mindenem ,de hát a kicsikémért mindent:)
2010. dec. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!