Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhesen a nőgyógy....

34 hetes terhesen a nőgyógy. Vizsg. Eredményem 2111. Hét hete kaptam gyógyszert, akkor 2110 volt. Nagyon aggódom, nehogy koraszülött legyen a baba. Ez a 2. gyermekem. Tapasztalataitok szerint mit gondoltok nagy a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Már nem sokat kell kihúznotok egyben!

Még 2-3hét és megszülethet a pici, addig is pihenj sokat!

2010. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
N
2010. dec. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az előzőért.Na szóval:Nyugi,nem lesz semmi gond.Még 2 hetet kell kibírni,de szerintem simán húzhatjátok tovább is,csak pihengessél.
2010. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hét... ne terheld túl magad karácsonykor, pihenj, amennyit csak tudsz! NEm olya hosszú idő, meg ilyenkor gyorsabban is repül. Van segítséged?
2010. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van,igen. A férjem sokat segít. Köszönöm a válaszokat,kicsit nyugodtabb vagyok. Egy picit.
2010. dec. 21. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Leírom az én esetem, hátha ez megnyugtat.32 hetesen lett a méhszáj értékem 2111.Be is akart a doki fektetni, de megbeszéltük hogy otthon fekszem a 36. hétig felemelt ággyal.Így is történt, csak a legszükségesebbek miatt keltem fel az ágyból.Nehéz egy hónap volt, ráadásul kint kánikula, nyár.De megtehettem, mivel első baba volt.Aztán ahogy betöltöttem a 36. hetet, felodódott a tilalom, és felkelhettem.Nem is pihentem utána már, jöttem, mentem.Aztán sajna a 37.héten be kellett feküdnöm a kórházba(egyéb okok miatt),na akkor meg azt vártam mikor születik már a babám, olyan rossz volt a kórház.De hiába lécsőztem, hiába sétáltam sokat, nem indult magától a szülésem, indítani kellett.Csak azt akarom ebből kihozni, hogy én is rettegtem a koraszüléstől, és a végén majdnem túl is hordtam.Azért sok pihenés, de egyáltalán nem biztos hogy hamarabb jön a baba, ezért.

2010. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 29 hetesen volt 1111, 32 hetesen pedig már rosszabb, feküdtem a 36.hétig, de csak simán nem felemelt lábbal, és a 38. hét végén született meg a kisfiam (hidegfront volt aznap). Úgyhogy ne aggódj, simán kihúzhatod, csak ne terheld magad túl.

Boldog Karácsonyt!!


Egy majdnem 4 hós kisherceg anyukája

2010. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon aranyosak vagytok!
2010. dec. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!