Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes kismamák, nektek...

31 hetes kismamák, nektek mennyire aktív a babátok? Az én babám olyan aktív, szinte egész nap érzem. Minden reggel együtt kelünk. Annyira csodás érzés érezni az én picim.

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 16:25
 1/3 Andika82 ***** válasza:

Szia!

Mi már 33 hetesek vagyunk, de mi is egész nap kommunikálunk. Együtt kelünk, vagy legalábbis mikor felkelek, akkor jelentkezik, aztán napközben le szoktam kicsit pihenni, akkor még igen aktív, aztán elmondom neki, hogy anya kicsit szundítana.Olyankor elcsendesedik, de mikor felkelek ő is rögtön. Már nem fáj a mozgása, ahogy az elején (akkor nagyon kellemetlen volt), most inkább nagyon látványos. Imádom a kiscsajt!

Neked mi lesz?

2009. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,akkor nem csak az én babám ilyen aktív.Nekem is kislány lesz. kívánok neked könnyű szülést,már nem sok van hátra.
2009. jan. 27. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is a 31. hétben vagyunk, és Kislányka Babókánk :) Pár napja nagyon aktív a Drága :) Eddig hiányoltam a "kirugja az oldalamat érzést", hát most megkapom... de nagyon jó érzés érezni Őt :)

Minden jót, további boldog babavárást nektek is!

2009. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!