Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Anyukák! 36. hetet...

Kismamik, Anyukák! 36. hetet kezdem csütörtökön. Ti beoltatnátok magatokat ilyen idős terhes ként influenza ellen?

Figyelt kérdés
Nem megyek már nagyon emberek közé és a párom is itthon van jelenleg.Úgy vagyok vele,hogy mire beoltatom magam és hat a vakcina addigra megszülök.Van más is aki nem oltat,oltatott?
2011. jan. 4. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Semmiképpen!
2011. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én sem oltattam be magam, és nem is fogom.
2011. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást!Én is így gondolom,de ti is megerősítetek a döntésemben.Boldog babavárást nektek és kitartás az utolsó hetekre.
2011. jan. 6. 12:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly december elején szültem!

Semmi pénzért nem oltattam volna be magam pocakosan!Én ilyen vagyok!Viszont 1 héttel szülés után a családorvos, beoltotta a férjem (nagyon sokat utzik, és neki javasolta), meg mondta neki hogy vigyen ki engem is!Én megkaptam a szurit és délután már be is lázasodtam!Anyósomnak jönnie kellett segíteni,mert a férjem ment németországba :(

es másnap (szombat) a doki is kijött, mert hívtam ugye hogy szoptathatok e....Meg ilyenek!Nagyon erős gyógyszert kellett szednem, de szoptathattam!Nálam csak 4 napig tartott, de soha többet nem oltatom be magam!Soha nem voltam előtte influenzás!

A férjemnek semmi baja nem lett az oltástól!

Könnyű szülést, és nagyon boldog babázást kívánok egészségben! :)

2011. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én sem oltatom be magam, annak ellenére, hogy a férjem is és a szüleim is nap mint nap dolgozni járnak, én meg szinte minden nap megyek a kórházba NST-re, és millió emberrel találkozom.Lehet, hogy felelőtlenség, de szerintem nekünk így lesz jobb.
2011. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 36+1 hetes km,ezt elfelejtettem.
2011. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!