Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjem nem kíván, más is...

A férjem nem kíván, más is így járt? Légyszi nyugtassatok meg, hogy el fog múlni. Régen ez nem így volt, imádott.

Figyelt kérdés

30. hetes vagyok, nincs rajtam sok felesleg, igaz a fenekem nem olyan mint fél éve, a pocakom is persze nagy. Annyira bánt a dolog, sírok emiatt mindig. Azt mondja egyrészt a baba miatt tartózkodó, másrészt pedig, miért nem teszem magam kívánatosabbá, mindig csak mackónadrág van rajtam itthon. Hát, mert más nem jó rám. :( Tudom, hogy szeret, de a fentiek miatt én úgy érzem kevésbé szeret mint régen. Vagy ez butaság? Mondtam neki, hogy ha tudtam volna, hogy ezzel fog járni nekem kismamának lenni, akkor komolyan nem is éri meg. Szerinte én csak magammal vagyok elfoglalva meg a babával. Pedig én őt jobban szeretem mint valaha. A babát is szeretem de nem is láttam még, nem ismerem, a férjemet szeretem első sorban. Persze miközben erről beszélünk én sírok, a baba ugrál a hasamban, nem is merem a férjemnek mondani, közben lelkifurdalásom van, hogy a pici talán érzi, hogy szomorú vagyok, persze hogy őt is szeretem.

Mit gondoltok vissza fog állni a rend, vagy ez kismama depresszió?


2011. jan. 7. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak pasik akik nem kivánják a pocakos nőket.A gyerekem apja is ilyen volt,sajna utána se változott a helyzet,nem tudott már nöként rámnézni,simán csak anyaként.



Azota külön élünk...

2011. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szomorú. Reméljük vissza áll a rend, újra vissza nyered a formád és meghódítod ! Én 30 kilót híztam, szörnyen eltorzult a testem, pedig mindíg filigrán,csinos nő voltam. Nagyon sokat sírtam,hogy mivé lettem, ha egy ismerőst láttam az utcán inkább elfordítottam a fejem, vagy átmentem a túloldalra. Semmilyen csinos ruhadarab nem jött fel rám, még a szemhéjam is hájas volt. Aztán ugye mentek le a kilók, egyre jött vissza az önbizalmam, végül vissza fogytam eredeti súlyomra. Igaz, nem olyan feszes a bőröm mint azelőtt, de jól érzem magam és méginkább kívánatossá próbálom magam tenni ,hogy 3 gyerekes anyaként is nőként nézzen rám a férjem.

Neked is javulni fog a helyzet hidd el, ez átmeneti állapot.

2011. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy "kicsit" önzőnek érzem az urat.

Amit leírok, ne vedd magadra.

Én is úgy éreztem, hogy a férjem nem olyan mint régen, majd rájöttem, hogy az én libidóm is valahol le van fedve természetnél fogva. Terhesek vagyunk. Naná érzékenyebbek. És ez nem lerágott csont. Így van.

Férfiak között csak abban van különbség, hogy az érzelmeiket miként tudják kimutatni és ez sajnos szoros összefüggésben van a szexualitással is. Egyébként mindenük ugyanúgy működik, technikailag, anatómiailag a biológia mindenkinél ugyanazt produkálja.

Te úgy érzed, hogy nagyon szeret téged, akkor eszébe nem jutna a mackónadrágos kifogás, sem semmi más.

Ha a párom azt mondja, hogy milyen szép terhes kismama vagyok, akkor azért morgok, mert biztos csak úgy mondja. De ha a szemébe nézek, akkor titkon elhiszem, hogy "tetszik" neki. A kicsit megrogyott fenekemmel, a nagy hasammal, a megvastagodott combjaimmal stb.

Ennek van egyfajta intimitása, amit a férfiak szintén izgatónak tarthatnak, feltéve, ha azt mondja, hogy szeret és bizony igazat mond.

Sürgősen verd ki a fejedből, hogy "ha tudom, hogy ezzel jár". Anya lettél és az több mint egy barátnő, mint egy szerető. A férfiak is rájönnek, hogy ennyivel több és érettebb egy nő annál, aki még nem ismerheti ezt az élményt. Ez még mindig biológia és ösztön.

Egy férfi pedig sosem fog úgy ragaszkodni hozzád, mint az a gyermek, akinek te adsz életet. Szó szerint. Amit a férfiak adnak hozzá, csupán egy sejt genetikai összetevőkkel. Na de ami utána jön. Tőled függ az ő kicsi élete és ezt úgy megfogja hálálni, hogy akkor fogsz a könnyeiddel küzdeni. A párodnak mindezt valahol kapisgálnia kellene. Az a szomorú, hogy így elmegy a terhességed mellett és úgy érzem melletted is. Nem erről szól egy bensőséges kapcsolat.

Nálunk is történnek hülyeségek kezdettől fogva, de a férfi képlékeny ha szeret! Hidd el!

2011. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
es ha tudnad meg minden jar azzal hogy anya leszel? Nem vagyok benne biztos hogy O eleted parja! A szitu valtozni fog es el is mondom hogy mi lesz; hamarosan szulni fogsz es akkor mar az elos helyen a babad lesz ami igy termeszetes es ha a ferjed nem teszi meg feled az elso lepeseket akkor neked eszedbe sem fog jutni...valoszinu (remelem hogy nincs igazam) par ev mulva kulon lesztek vagy lesz egy baromi szar hazassagod. Ez minden bizonnyal az eltavolodasnak a jele es a nok ezt nem igazan szeretik figyelembe venni pedig attol ez meg igy van...
2011. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetne kedvesebb, de miért önző attól,ha beismeri őszintén, hogy megváltozott formákkal nem kívánja úgy? Miért kellene hazudni? Szerintem ezt is el kell fogadni átmenetileg, mert tudatosan ezen nem tud változatni (magára parancsol, hogy igenis kívánjam?...), max. hazudni tud, és úgy érzem, mindenki ezt is várja el itt. Persze butaság ezt hazugságnak írni, inkább csak dolgok ki nem mondásának, vagy érzelmek átalakulásának etc.


Amúgy nem leszel örökké pocis, és olyan szép dolgai is vannak a terhességnek, amit utána már nem élhetsz át.


Volt az Indexen egy fotósorozat híres színésznőkről-fotómodellekről terhesen. A név nélküli olvasói kommentek gyalázatosan lehangolóak voltak, az én szemembe gyönyörű nőkről, férfiak pedig 90%-ban név nélkül teheneknek látták őket, akiknek nem szabadna ilyenkor vetkőzniük. Még a legszebbek se kívánatosak ilyenkor a legtöbb férfi szemében sajnos.

Annyit azért tehetsz, hogy nem melegítőben vagy otthon, hanem mondjuk tunikában+cicaharisnyában, terhesrucikban, egy picit változatosabban, amit szeretsz. Teszveszen, Vaterán olcsón is vannak helyes kismamacuccok.

2011. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem úgy megy a szex,mint anno,heti 1-2-szer vagyunk együtt.Én igyekszem itthon csinosan fogadni a férjemet.Amit én ajánlok,hogy vegyél legginget,ez egy cicanaci féle,hosszabb pólóval,tunikával nagyon szép és kényelmes is,nem szorít,elasztikus,illetve egy kis smink,parfüm,és máris jobban érzed magad te is,legalábbis nálam így van.Egyébként a kevesebb szex szerintem normális.Nekem nagyon nagy étvágyam volt mindig,de mostanában nem igazán.Magát az orgazmust kívánom,a fizikai együttlétet már kevésbé.Gondolom a babát féltem.De egyébként lehetne a párod egy picit megértőbb.
2011. jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit furák az előző válaszok, na mindegy :)


Kedves Kérdező! Fel a fejjel! Szerintem ez igaziból természetes. Lehet, hogy azért gondolom így mert nálunk is ez a helyzet. Az én Férjemet is nagyon feszélyezi a nagy pocim. Ezt meg is mondta. Ettől függetlenül, átölel, csókolózunk, simogat, kényeztet; de nem kíván. Azt mondja, hogy a baba miatt is aggódik, nehogy baja legyen. Én elfogadtam. Tudom, hogy szeret, és azt is tudom, hogy a szerelmének/szeretetének nem a szex a mértéke. Szerintem szülés és a 6 hét biztonsági időszak után vissza fog állni a régi "rend". :) Csak ne idegeskedj.


36 hetes Kismama

2011. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok és köszi a válaszokat. Miután kibőgtem magam változott a helyzet, szerintem eléggé megszeppent mert felfogta, hogy én mit élek át és folyamatosan szeretget és puszilgat most. És én is felfogom már, hogy ő mit él át, hogy lohol a pénz után egész nap, késő estig dolgozik, ő nem érti mi a bajom persze, hiszen azt látja, hogy én itthon vagyok már, befejeztem a munkát, elvileg semmi bajom, teszek veszek főzőcskézek, takarítok. Tehát ez az érem másik oldala, csak, hogy megvédjem őt. Tudom, hogy a férfiaknak is nehéz, főleg első baba, múltkor kérdezte tőlem, hogy szerintem őt majd fogja-e szerteni a kicsi, mondtam hogy hát persze szerelmes lesz beléd, hiszen kislány. Akkor jöttem rá, hogy benne is mennyi kétely lehet. Én meg azon leszek, hogy rendbeszedjem magam, és tetszem neki, szerintem is normális elvárás a részéről. Csak én amikor kiborultam az jutott eszembe, hogy régen a mackógatyát is letépte rólam, akkor mi változott? :) De megértem most, és próbálom kiélvezni a kismamaság hátralévő heteit.

Köszi nektek mégegyszer!

2011. jan. 8. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
40+5 hetes km vagyok.Elsirtam magam azon amit irtal,de nyugodj meg,az en ferjem is igy van ezzel csak o nem bantott meg a mackonadrag miatt,tehat aterzem a fajdalmad.De a babadat akkor is imadd!O nem kert h ess teherbe. Csak nyugi!Minden rendbe fog jonni.
2011. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy együtt érzel! Már rendeződött minden, volt egy nagyon komoly mélypontom, de azóta annyira jó minden, nagyon figyel rá, hogy szeretgessen, mégha keveset is szeretkezünk, de azért már az is volt azóta :) egymásra találtunk megint, és örülök ennek. Remélem nektek is minden rendben lesz, néha ki kell önteni a színvünket, megéri.

Nemsokára világra jön a babátok, nagyon sok örömet kívánok hozzá, és sima szülést!

2011. jan. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!