Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól ajánlott a kismamator...

Mikortól ajánlott a kismamatorna? Függ a pocakmérettől?

Figyelt kérdés
Ha valakinek a 20. héten is még alig látszik valami a hasán, attól érdemes menni?
2009. jan. 30. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! a kismama torna nem pocakmérettől függő :)

a 12. héttől bárki mehet, egészen addig amíg neki ez jól esik.

a lényege az, hogy olyan gyakorlatokat végzel, ami segít a testednek felkészülni a szülésre (no és a terhesség végén jelentkező igen nagy teherre), egyben pedig a babás időszakra. például sok a csípőlazító, a karerősítő gyakorlat, a hátizmok erősítése külön fontos. ráadásul segít fittnek maradni és a kilókért sem kell annyira aggódnod.

én a 41. héten is voltam még (1 hetet túlhordtam a picimet). próbáld ki, imádni fogod!

2009. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 18 hetesen voltam, mert a terhességem elején vérezgettem, így addig nem is nagyon mertem volna tornázgatni. De én is nagyon élvezem! És tényleg nem pocakfüggő. Sőt! Nem is korfüggő! Itthon nem igazán mertem és nem is olyan élvezetes. Eljárni kismamák közzé viszont tök jó! Mielőtt azonban elkezdenéd, azért érdemes a dokid véleményét kikérni, de minimum a védőnőjét! Minden jót!

22 hetes kismami

2009. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi! Nem csak a 18. héten voltam, hanem azóta járok! :)
2009. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!