Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bepánikoltam más is volt igy?

Bepánikoltam más is volt igy?

Figyelt kérdés
Eluralkodott rajtam a pánik hogy jó anya leszek e ,egészséges lesz e meg tudjuk e neki adni azt amire szüksége lesz...Eddig nem foglalkoztattak pánik szerűen ezek de most...
2011. jan. 11. 08:42
 1/8 Nigra ***** válasza:
Ez minden jó érzésű anyával előfordul. Sőt még a férfiaknál is, csak ők nem szólnak róla :) Mondjuk az én uramon nem lehetett nem észrevenni XD
2011. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kábé két hónapig, mikor igazából felfogtam. 14+3 hetes voltam mikor kiderült. Meglepő volt.

Elég ilyestő volt a gondolat hogy egy másik emberi lényt is életben kell tartanom. Az utolsó élőlény egy hal volt de két hét alatt kinyírtam (túletetés), szóval nem adtam magamnak sok esélyt. De amikor behozták hozzám (császár) megnéztük egymást, megszámoltam az összes ujját, csekkoltam, hogy minden meg van-e. Ő tudta ki vagyok, én is hogy ő ki. A többi ösztönből ment!

Együtt fejlődsz a magzattal. Ő kisbabává, te anyává. Ne idegeskedj. Jó babavárást.

U.i.: Ne olvass terhesen sok "szakirodalmat" csak lestresszel. A te babád úgyis merőben más lesz.

21/l és kétéves kislány

2011. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
*ijesztő. Két helyesírási hiba egy szóban. Hmm. Profi...
2011. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ilyeneket ne irogassunk már....Menj akkor akkor valami nyelvtani oldalra
2011. jan. 11. 09:05
 5/8 anonim ***** válasza:
szia! a 25. héten vagyok és eddig legalább 3 szor bepánikoltam, hogy 21 évesen elég érett vagyok-e, és jó anyukája leszek-e, hogy egészséges lesz-e, hogy mindene meg lesz-e amire szüksége van, és hogy meg fogom tudni oldani vagy nem, és hogy mi lesz ha meglesz, és jaj tudok-e majd rá vigyázni, meg tudom- e nevelni... pl tegnap is a védőnőnél ülve
2011. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az "ijesztő"-s kommentelő szerintem saját magát javította, azt csak szabad? :) Különben velem most ugyanez van, és tegnap este a férjem is közölte, hogy eljutott a "parapapi" állapotig, vagyis fogalma sincs, mi lesz eztán. De hát csak felnövünk már a feladathoz... :) 37 hkm, 27/L
2011. jan. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huh erre nem is gondoltam akkor sorry:)Hát igen akkor ezek szerint nem vagyok egyedül.Most egyszerüen én sem tudom elképzelni h mi lesz.A férjemen is érzem néha mondja is de gondolom ő annyira nem akar pánikolni mert neki kell bennem tartania az erőt.
2011. jan. 11. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:
4.-et várom és jobban pánikolok mint bármikor máskor. Annyi hülyeség jut az eszembe, hogy enciklopédiát lehetne készíteni belőle. Biztos vagyok benne, hogy akinek van rá hajlama, a hormonok még erősítenek rajta. Szülés után elmúlik egy szempillantás alatt.
2011. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!