Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsound szívhang figyelős...

Angelsound szívhang figyelős tapasztalatok? Ti merre szoktátok megtalálni a szívhangot? Én ma úgy éreztem, mintha picit "megrázott" volna, kis csípés a bőrön.

Figyelt kérdés

Egyébként jól elvagyok vele, bár a kistesó néha a frászt hozza rám, jól el tud bújni. Most kb a szemérem dombon kell keresni, már a szőrös résznél. Nagytesó mindig hallgatja, és ma akkorát belerúgott a pici(legalábbis gondolom, hogy az lehetett, mert még érezni nem érzem), hogy besípolt a fülese, nagy recsegés, meg ropogás, nagy tesó meg persze jól megijedt... :S

Remélem ezt a "rázást" csak hallucináltam, mert egyébként megnyugtató egy készülék. :)


2011. jan. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

A razasra van tippem.

Nekem is ilyen keszulekem volt. Az erzekelonel, amit a borodhoz nyomsz nincs veletlenul egy atlatszo folia ragasztva? Mellette. Kicsit kemenyebb anyagu.

Mert en is ereztem ilyet, de rajottem, hogy nem razas, hanem szuras.

Ugyanis a matrica szele kicsit levalt a keszuleknel, a saroknal is, csak nagyon picit es visszahajlott, az szurt meg neha. Levettem es utana nem volt gond.


OFF:

Amugy valakinek nem tetszett a kerdesed, mert bekerult a "bena" kerdesek koze, ugy talaltam ide.

Ha a megrazas miatt tartja viccesnek, akkor valoszinuleg meg nem hasznalt ilyen keszuleket es nem tudja amit peldaul en is leirtam.

De lehet, hogy massal volt baja, nem kommentalta, szo nelkul linkelni egyszerubb volt az illetonek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Minden jot nektek!

2011. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sosem rázott, nem volt hasonló élményem. Általában a hasam bal alsó negyedében találtuk meg a szívhangot.

Csak arra kell figyelni, hogy minimálisan szabad használni a készüléket, mert zavaró a babának. Ha megtaláltad a szívhangot, esetleg figyelhetsz egy mp mutatós órát és számolhatod a szívveréseit. 1 perc alatt 130-140 ütés körül nagyon jó. Több ideig nem kellene őt zavarni. Orvos és szonográfus is ezt javasolja. Csupán akkor, ha esetleg úgy érzed, hogy nem mozog eleget.

Minél nagyobb a baba, észre fogod venni, hogy a hallgatás során elfordul, odarúg stb., tehát érzékeli és "zavarja". Egyébként nagyon jó kis szerkezet.

2011. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Rázás még nekem sem volt...én jobb oldalt alul találom meg őt, de tényleg nem szereti, mindig kiúszkál:D

16+4 hkm

2011. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor egészségére annak, aki betette...

Vannak erre olyan emberek, akik a fél napjukat azzal töltik, hogy minden kérdést elolvassanak, és válaszoljanak, persze azt már bunkó stílusban, mert unják, de azért írnak, mert okosok...

2011. jan. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!