Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor lett csíkos a...

Kinek mikor lett csíkos a hasa? 38. -hét után is berepedhet?

Figyelt kérdés
Előfordul hogy csak a vége fele jelennek meg?Vagy lehet hogy megúszom csíkok nélkül?
2011. jan. 12. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Húú, ez engem is nagyon érdekelne, hogy mikor alakul ki a csíkosság..Bocsi, de nincs még ebben tapasztalatom, 16 hetes terhes vagyok.

Mit csináltál, hogy eddig nem lettél csíkos? Kenegetted? Vagy csak adottság?

2011. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Berepedhet akár mikor...bár szerintem ha 38 hétig nem repedtél már nem is fogsz ! :)

Sok olyat olvastam h azt hitte megússza a repedést de utolsó hetekben lett csíkos...bár szerintem ez eltűnik szülés után, vagy legalább is halványodni fog...aki az eljén megreped már szerintem úgy is marad :(((

2011. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem kentem semmivel 2 hetente egyszer néha bekenem ha eszembe jut babatestápolóval.Azért csodálkozok én is mert anyumnak is csíkos lett a hasa mikor terhes volt,nővérem meg most szült nemrég de 34 hetesen becsíkosodott neki.Azt hittem nekem is befog de eddig még megúsztam.Csak a mellemen van egy két darab.Pedig már 13kg-ot híztam.Már remélem kibírja.Csak nem tudom hogy ha megszül az ember utána is előjöhet ahogy összébb megy hirtelen a hasa?
2011. jan. 12. 08:22
 4/12 anonim ***** válasza:
én örültem hogy nem voltak csikjim. Aztán az utolsó 2 hétben szó szerint sza..á repedtem. Minden zuhanyzásnál csak azt vettem észre, hogy ez sem meg ez sem és ez sem volt itt :-(
2011. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek szerint bármikor előfordulhat.Köszi a választ
2011. jan. 12. 08:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a 30. héten kezdtem repedni, pedig minden este bekrémeztem a hasam.Az első jelek meglepőek voltak...a párom vette észre, hogy kék foltos a hasam, olyan volt mintha beütöttem volna,csak épp több helyen.Aztán szép lassan kirepedt.Most 35 hetes vagyok nem olyan csúnya,de azért ott vannak.Szerencsére csak a köldökömtől lefele ezért ezt csak akkor látom, ha tükörbe nézek.
2011. jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szülés után nem fog kijönni. ha nem hízol sokat súlyra, akkor szerintem már nem lehet gond.
2011. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.Remélem megúszom akkor és csak a mellem alján lesz egy két darab
2011. jan. 12. 08:37
 9/12 anonim ***** válasza:
A szülésznőm mesélte, hogy ő tök boldog volt, hogy meg fogja úszni a csíkokat, és végül a 39. héten repedezett ki a bőre. Szóval tényleg bármikor megtörténhet.
2011. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is a végén repedt ki,vagyis mikor megszültem,utána látszott már:-(Teljesen változó,ez alkati kérdés.
2011. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!