Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus végére vagyok...

Augusztus végére vagyok kiirva tudom hogy még messze van de ti mit vennétek a babának? Csak magunkra számithatunk és egyszere nem fogunk tudni megvenni mindent csak apránként.

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Hát én babakocsit vennék, és babaágyat, számomra ezek a legfontosabb baba holmik... De ezt neked kell tudnod, hogy mire van szükségetek, ill. hogy esetleg mit tudnak kölcsönadni ismerőseitek.

Boldog babavárást!

2009. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?Ruhaneműre,vagy a többi kelengyére?


Én is vásárolgattam már a terhességem elejétől mindhárom gyerekemnek.Amíg nem tudtam a nemüket,addig unisex dolgokat.

Pl:korán vettem babakocsit,ami drapp kék zöld kockás.

Ruhácskákat zöldet,sárgát,fehéret,világoskéket.

Bébihordozót is korán megvettük,sötét és világosszürke kockásat(graco,nagyon szupi)

Vettem cumisüvegeket párat pirosat,kéket,zöldet.

Kiságyat,az ágyneműt utána miután tudtam már a nemét.

orrszívó,mellszívó,fürdőlepedő,textilpelus,hőmérő,ezeket is megveheted.

2009. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia

Ha a keresőbe beírod hogy baba kelengye nagyon sok találat lesz rá az a legegyszerűbb ha egyszerre többet is átnézel nagyon sok mindent írnak de jó pár dolog felesleges vagy mikor legközelebb a védőnőhöz mész kérsz tőle listát azokon többnyire csak a hasznos dolgok vannak és sokkal rövidebb

2009. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól számolom még csak a 2.hónapban vagy.Én a 12.héten vetéltem el.Szerintem úgy a 25-30.hétig ne nagyon vásárolgass, már babonából sem.A pénzt addig is félre tudod tenni a babaholmikra.Elkülöníted és azt másra nem költöd el.Vetélésem után azzal vígasztalt az orvosom, hogy manapság a terhességek 30%-a vetéléssel végződik, ez afféle természetes szelekció, és hidd el nem rajtam múlott. Előtte is szültem már egy egészséges gyermeket, no meg hála Istennek azóta is.
2009. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy a vaterán és a tesz-veszen is nézz körül, mert nagyon jó állapotú, gyakorta vadiúj cuccokat ki lehet fogni töredék áron.

Amúgy az előre megírt kelengyéknél szerintem sok felesleges holmi is fel van sorolva. Például babamérleget felesleges venni többezerért, mert a védőnőktől lehet bérelni potom összegért.

2009. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én ezzel a babona stb dologgal nem értek egyet mi is korán kezdtünk vásárolgatni ha valami nagyon akciós volt nem hagyhattam ott persze sokan mondták mi lesz ha megint elvetélek mert vetélés után 3 hónappal lettem ismét terhes de úgy voltam vele nem romlik meg amiket veszünk még ha újból elvetélek akkor is próbálkozunk tovább és szükség lesz a cuccokra
2009. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, én 12.hét után vásárolgattam.

Mi is apránként veszünk meg mindent, minden hónapban 1 nagyobb több kisebb dolgot. Érdemes jól körül nézni, sokat lehet spórolni, nekünk egy bolt van ahol minnél több dolgot veszünk annál nagyobb kedvezményt adnak. A bababizományikban is kincsekre lehet bukkani, alíg viselt kisruhák, pihenőszék, etetőszék stb. Boldog Babavárást!

Üdv: 22 hetes kismami

2009. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!