Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, fel...

10 hetes terhes vagyok, fel kell keresnem a háziorvost is vagy elég ha csak a nőgyógyászhoz és védőnőhöz járok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem fel kell, mivel ő csinálja az EKG-s meg belgyógyos vizsgálatot, egyébként nem kell ha nem ő csinálja ezeket...
2011. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Elég a nőgyógyászati vizsgálat. Ott adnak beutalót terhesgondozóba,ultrahangra. Nálunk így megy.
2011. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Edit12 ***** válasza:
Csak azért kell, h megcsinálja a vizsgálatokat, amit az előző válaszoló írt. Meg ha táppénzre akarsz menni, akkor ő fog kiírni. Tehát igen, mindenképpen el kell menned sztem. Egyszer minimum.
2011. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem megyek a háziorvoshoz. Nekem a nőgyógyászom adott eddig beutalót mindenhova...táppénzre meg nem kell kiírni(egyetemista vagyok)..szóval szerintem nem létszükséglet..
2011. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mennem kellett; ő csinálta meg az EKG-s vizsgálatot.
2011. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam belgyógyásznál 8 hetesen, ő csinálta az EKG-t. De akkor még 8 hetes voltam és nem volt kiskönyvem. Így pecsétem tőle nincs, de szerintem nem is kell.
2011. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszi a sok választ :)
2011. jan. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!