Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy ezen...

Miért van az, hogy ezen akikkel ezen az oldalon megosztottam, hogy két csíkos a tesztem jobban örült, mint a saját férjem?

Figyelt kérdés
Plátói kérdés.
2011. jan. 16. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel plátói, és nem költői, így írok.

Szerintem azért, mert őt személyesen érintette, és még nem dolgozta fel, még nem ért el a tudatáig teljesen, majd örül később :)

2011. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi lányok/nők/asszonyok vagyunk, és mi jobban örülünk a csíkos tesztnek.

A férfiak akkor örülnek majd igazán, ha már ténylegesen meg is születik a baba. Most még csak te érzed a babát, mivel benned van. A férjed a későn-kapcsoló kategória, talán akkor leesik neki, hogy babátok lesz, ha már érzi őt mozogni a pocakodban, vagy amikor először megfoghatja.


Én is gratulálok neked :)

2011. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A pasik a Marsról jöttek...

Nálunk is várt volt a baba, de amikor mutattam az első két csíkos tesztet, volt öröm is, de azért mondta, hogy holnap ismételjem.

2-3 hét kellett, mire derengeni kezdett neki, hogy apa lesz. Pedig látta uh-n, papírunk volt róla, hogy élő magzat stb....

Anyává válni is folyamat, apává lenni is az, hagyj neki időt rá. Mi jobban érezzük ezt a folyamatot, mert a mi testünkben van a baba (és a rosszullétek folyton emlékeztetnek is rá), a pasijaink csak külső szemlélők egyelőre. :)

2011. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia:)Gratulálok!

Igazuk van az előttem íróknak.

A párod minden bizonnyal örül,de mosttól fogva megnő a felelősége ,hiszen gondoskodnia kell majd rólatok,amig te újra munkába állhatsz ez ugye teljesen őrá hárul majd.

Persze,hogy aggódik,megtud e felelni majd stb.

Ez az anyagi oldala a dolognak.

Biztos milliónyi kérdés fogalmazódik meg a fejében.

A férfiak túlnyomó többsége nem érzi át úgy,ahogyan mi nők.

Segits neki ebben,adj egy kicsi időt és vond bele türelmesen a várandóság időszakába őt is.

Menjetek együtt vizsgálatokra,uh-ra mesélj neki az érzéseidről és nagyon fontos,hogy hallgasd meg az ő gondolatait is.

Minden rendben lesz meglátod!

Csupa jót kívánok Nektek!

2011. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk mikor tesztet csináltam és 2 csíkos lett kimentem a férjemhez, nagy örömmel elmondtam neki , de azt a képet amit vágott soha nem felejtem el! Pár perc múlva meg azt mondta, hogy ő azt hitte, hogy ez a folyamat hosszabb idő! Mármint az, hogy teherbe estem! /1. hónapban sikerült/
2011. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy látom nagyon hasonlóan működnek a férfiak, de nálunk még én is megijedtem a 2 csík látványától. :) Tervezett baba a miénk is, tudatosan abbahagytam a gyógyszert, a 3. menzeszem már nem jött meg, jött a 2 csík és a pánik. Nem a romantikus filmeken látott ölbekapós megpörgetős jelenet, hanem a realitás, hogy mostantól minden megváltozik, és ő el kezdett fejlődni. Nem csak gondolatban, hanem valóban. Azóta imádjuk, várjuk, de be kell látni egy baba nagy felelősség. Azért a férjed biztosan imád téged is és őt is. Boldog babavárást!


33 hetes kismami

2011. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia.ne aggódj ez normális.nálunk is ez volt minden hónapban szomorkodtunk hogy már megint nem jött össze a baba.aztán november 3.-án este csináltam egy tesztet ami egyből erős két csíkos lett az örömtől elsírtam magam.a párom ekkor pont a kazánba gyújtott be és mutattam neki a tesztet annyira sírtam örömömben hogy nem tudtam megszólalni.neki meg csak annyi volt a reakciója ránézett és annyit mondott hogy jó.kérdeztem hogy nem is örülsz neki hogy sikerült?erre ő hogy jól van most mit csináljak vele.aztán bementem a szobába mert eléggé rosszul esett.de aztán rájöttem arra hogy ez mind azért volt mert még fel sem fogta.most 15 hetes terhes vagyok,simogatja a hasam,puszilgatja de látom rajta hogy még mindig nem hiszi el.furcsa nekik először a gondolat hogy apukák lesznek,de már a következő ultrahangra bejön velem,és akkor fog szerintem rádöbbenni hogy tényleg egy család leszünk.szóval ez teljesen normális náluk.nyugi. :)
2011. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi terveztük a babát, 9 hónapig vártuk, hogy megfoganjon, aztán mikor sikerült és mutattam a tesztet a férjemnek, majdnem szívbajt kapott. Nem is mondom mi csúszott ki a száján, mert nem tűrné el a szgép :-) Kisfiúnk most 4,5 éves és az apukája imádja, ráadásul most várjuk a másodikat, akinek már az első pillanattól örült. Szerintem normális, ha a pasik többsége sokkot kap a hírtől :-)
2011. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi egy évet vártunk, hogy sikerüljön a baba. Amikor pozitívat teszteltem nem volt semmi különösebb reakció, ujjongás... De amióta eljött velem az első ultrahangra és látta a ficánkoló babát, majd a következő UH-n mondták, hogy kisfiú lesz, teljesen más a helyzet. A férfiaknak látniuk kell a dolgokat, hogy felfogják és több időre van szükségük. Azóta mindenkinek boldogan meséli, hogy kisfia lesz és együtt vásároljuk a kelengyéket, elkísér minden orvosi vizsgálatra és ott akar velem lenni a szülésnél.
2011. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy második baba, a kisfiunk 2 éves.
2011. jan. 17. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!