Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győrben melyik 4d ultrahang...

Győrben melyik 4d ultrahang jobb? A Bem téri vagy a Babits? Esetleg Mosonmagyaróvár Egészségcentrum?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk a Bem tériben, de nem voltunk velük megelégedve. Amikor bejelentkeztem, a doki azt mondta, hogy mérések is lesznek, meg súlybecslés...stb. Amikor odaértünk, csak egy csaj volt ott, aki nem volt kiképezve arra, hogy mérjen, így csak babamozi volt. De az is olyan volt, hogy nem nagyon érdekelte a csajt, hogy mit látunk, vagy mit nem.
2011. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

KÓRHÁZBA menj!!!Ott szakképzett UH nővérek vannak akik mellesleg a sima UH végzik oda kell menni.Nálunk a doki mondta hogy a többi nagyon sz.r mert mint az előttem mondó is írta hogy az csak babamozi.

Mellesleg ha a kórházba csináltatod akkor azt a "leletet"elfogadják neked a többi helyen végzettet NEM!!Kérhetsz a dokidnál(ha van)csekket de az Uh-nál is.+időpontot kell kérni.Nagy élményben lesz részed:-D

2011. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A győriről nincs infóm, de a mosonmagyaróvári Egészségcentrumot (Városkapu tér) csak ajánlani tudom!!
2011. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia


a kórházban, csakis!!! a bemtér nagysz@r, tényleg csak babamozi,semmi egészségügyi...viszont a Babitsban az a hölgy van aki a kórházban!

2011. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam a Bem téren két doki közül lehet választani, van egy férfi és egy idősebb hölgy, én a dokinőhöz mentem, nagyon meg voltam elégedve, mindent elmagyarázott , és legalább harminc percig csinálta a dolgát.
2011. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is a kórházban voltunk nagyon jó volt.

A másikakat nekünk sem ajánlották

2011. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Bem térI György ultrahangról csak jót tudok mondani! Kedves aranyos és segítőkész a szonográfus hölgy! Nekünk ikreink vannak és gyönyörű felvételeket kaptunk! Szép kúltúrált a környezet és az időpontot is tartották amire mentünk! Más ultrahangot is végeznek mert a férjem prosztata ultrahangon volt ott egy aranyos doktornőnél! A korházban örültek hogy nála voltunk Na csak ennyit
2011. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!