Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen normális a kisebb...

35 hetesen normális a kisebb mensi szerű görcs néha-néha? és a fehér folyás? Nem mindig, csak néha kisebb-nagyobb adag kilökődik!

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezt nevezik jósló fájásnak. Pedig tulajdonképpen nem is fáj, csak inkább kellemetlen mensiszerű közérzet. Tehát ez normális, és időben is érkezett.
2009. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 35 hetes vagyok,és már egy jó pár hete van hogy görcsölök.Általában a derekamban.De már kétszer volt olyan is hogy a 1 órán keresztűl fájt a derekam a hasam és lesugárzott a lábaimba.Akkor a doki mondta,hogy még korai lenne szülni és szedjem továbbra is a magne B6-ot.Ezek egyébként jósló fájások.És így 35 hetesen normálisak.A folyásról annyit,hogy nekem is van,sőt néha még a vizeletem is csöpög.De hát pár hét és szülünk,szóval ez így van rendjén.:)Kitartás!


Üdv:3. babát váró kismami

2009. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!