Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik! Vettetek...

17 hetes kismamik! Vettetek már valamit születendő gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen árban,hol? Kíváncsi vagyok ki mennyire halad a dolgokkal és ellesnék néhány jó ötletet,akciót!
2011. jan. 24. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mivel 2 baba így szinte minden meg van Neki :))) (lent a pinyóba elcsomizva)

Új ágyat majd a tesója kap uh az is meg van :))


Egyedül ruhákat kell vennünk mert most kék rucik kellenek majd :))))


Tavasszal megcsináljuk nekik szépre a szobájukat (festés, matricázás)....

2011. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

igen :)

2. baba lesz és kisfiú lesz már tudjuk vettünk neki :

-kocsikabátot

-pólókat

kisnadrágot body-t sapkát télit nyárit őszi overallt takarót rugdalozót


16. hetes kismama.

2011. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én egyelőre nyári cuccokat nézegetek,elég lesz majd télit vennem ha megszületett. Nekem is 2. bébim lesz,de nagyon sok mindent kell vennem (első babakocsim tönkre ment,azóta vettünk másikat használtan,a fiam téli baba volt,így csak meleg,vastag újszülött ruháink vannak,vennék utazóágyat a konyhába,a rácsos marad a szobába,stb.).
2011. jan. 24. 13:24
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi elsőre sok fehéret sárgát zöldet vettünk igy csak pár dolgot kell pótolni inkább olyasmit veszünk ami nagyon kisfiús.

mivel 2. lesz nem számolok azzal hogy sok időm lesz születése után turizni akár órákig mint most..

ágyat mi is szereztünk jó vétel volt ! babakocsi csak sport van venni kell újat

a szoba megvan de a kicsi a nappaliban lakik majd mert a lány jó alvó.

szóval egy kis sarkot kell berendezni.

meg az olyan dolgok ami új : cumi az üvegre, kórházi lista stb. van mit!!

2011. jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szintén 2.baba:)Megfogadtamnem veszek semmit,a babakocsi is semleges szinű ruhák is,de mégse tudom megállni.Ma is turiztam egy csomó ruhát,még télikabátot is.
2011. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

igazándiból nem válaszoltunk a kérdésre..

akciók és hol mit?


a multikban szinte semmit! dm ben, müllerben c&a.-ban és babaexpon meg turiban vásárolunk ha valahol lesz akció fülöncsipjük!

2011. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Most kaptam a DM-től bababónuszos kuponokat.Mivel a lányom már szobatiszta neki már nem kell pelus meg popsitörlő beváltom a kicsinek(libero és babylove-os törlő).Nyárig eláll.
2011. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Biztos hülyén hangzik,de arra gondoltam,hogy minden hónapban veszek egy kicsi csomag pelenkát a külömböző márkákból. Mindegyikre kíváncsi vagyok,mert annó csak tescós és liberos újszülött pelenkát vettünk. Ez kb. 4-5 csomag.
2011. jan. 24. 13:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát persze jó ötlet mert felhalmozni tudsz vele. én is tervezem ! a dm-ben müllerben mindig vennénk egy csomaggal.

meg mellé valamit ami amúgy is kell.

2011. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szia! Én 18+4 hetes vagyok! Már vettünk 2 csomag Liberó pelust akcióban a corában 1 et fizet 2 őt vihet azért fizettem 2900 ft körül 3-6 kilóig van vettem egy nmyári babasapit cora 500 ft akcióban 100% pamut egy badyt 1200 akcióban 100% pamut nyári fehér nagyon aranyos egy kesztyüt rögtön a szülés utánra hogy ne karmolja össze magáűt 800 ft cora akció babakocsit bergon 30.000 uniszex akció bippa kft ugyan ott vettem autósülést 8000 ért nagyon szupi pont belefér a babakocsiba pedig nem együtt volt.minden hónapba veszek valamit akcióba van amikor 2 hetente meglátok valami új akciót és lecsapok rá ja + megvettem a kiságyat baldahinnel együtt 9000 ért nagyon gyönyörü
2011. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!