Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiskád: Ugye a sima, egyszerű,...

Kiskád: Ugye a sima, egyszerű, hagyományos (semmi extra leeresztős, kiscsappal ellátott, macis, nyuszis stb. ) is nagyon megfelelő lesz a babánknak?

Figyelt kérdés
Nagyjából "csak" 2000 Ft.
2009. febr. 4. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes, nálunk már a harmadik generáció nőtt fel benne, minden gyógyíthatatlan szervi elváltozás nélkül :-)
2009. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Persze,hogy jó lesz! Az én kisfiam is olyan vígan lubickol a tök egyszerű kis kádban,hogy alig bírom tartani... :)))
2009. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Még a Brendonban sem kerül egészen 2.000,- Ft-ba. :)
2009. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom tőlem örökölte az én régi, egyszerű, hagyományos, extrák nélküli kiskádat:)

Neki is tökéletesen bevált:)

2009. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam abban a kádban fürdött, ami még az enyém volt és a lányom is abban fog.
2009. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen megfelel, úgyis csak pár hónapig használjátok!
2009. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az extra kád csak egy fölösleges pénzkidobás szerintem. A baba nem hiszem, hogy nagyon tudná értékelni:) Amúgy meg iszonyatosan drága és gyorsan kinövi a baba. Én eleinte egy nagyobb, szögletes műanyag edényben fürdettem.Úgy vettem ebben nagyobb biztonságban érezte magát, minta kiskádban (az is volt itthon, de abban félt). Amikor ezt kinőtte, akkor váltottunk a kiskádra.
2009. febr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak is megfelelt.
2009. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, persze hogy megfelel, alá tehetsz egy textilpelust, az meggátolja a csúszkálást!
2009. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Bababoltokban kapható kiskádba való szivacs. A kicsim ezen érezte magát csak biztonságban, így jókat pancsizott. Amikor nagyobb lett, mi el akartuk hagyni, de ő akkor nem volt hajlandó leülni benne.
2009. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!