Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliában élő anyukák két...

Angliában élő anyukák két ultrahang van a terhesség alatt lehet kérni egy harmadikat? Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogyha indokolt, akkor a midwife kerhet a korhaztol idopontot a terhesseg vele fele egy harmadik UH-ra, nekem majdnem lett is, mert nagy volt a baba es nem volt beekelodve a feje, es meg akartak nezni, hogy minden OK e odabent, ez a 38-dik heten volt, de mire idopontot kaptam volna 3-dik UH-ra, addigra csaszarral megszuletett. Csaszar elott nem volt UH mar. Szerintem kerdezd meg a midwife-ot. Vagy ha talalsz privat UH-t/4D-t esetleg, akkor ott penzert megnezetheted.
2011. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából mi Skóciában élünk és találtam privát 4D uh-ot!De egyébként nem értem miért nincs a vége felé ultrahang hogy nem e farfekvéses a baba vagy akármi
2011. jan. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!