Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 14-re vagyok kiírva,...

Április 14-re vagyok kiírva, a szülési szabadságot ápr.1-től kérném. Úgy kell kitölteni a papírt, hogy saját jogon igénylem, vagyis, hogy még nincs meg a baba. De mi van akkor, ha megszületik mondjuk márc.30-án, és én már elküldtem a TGYÁS igénylést?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
MIÉRT nem táppénzre mész addig még nincs meg a baba?én is úgy voltam a Tgyást onnan kaptam amikor megszületett sokkal jobban jártam anyagilag.mindent meghosszabitasz a Gyed utána ugy is kevesebb.
2011. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Táppénzen vagyok. Akkor igénylem akkortól, amikor megszületett. A munkahelyemen erőltették nagyon, hogy 24 nappal előtte már kivehetem, de ha azzal nyerek egy kicsit, hogy szüléstől kérem, akkor úgy lesz, végülis én dönthetem el. Köszi a választ!
2011. jan. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!