Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes vagyok....

5-6 hetes terhes vagyok. Nektek a mellfeszülés az folyamatosan reggeltől estig van? Az normális, hogy hol erősebb, hol gyengébb? Ez utalhat problémára. Nem görcsölök, nem vérzek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 5-6 hét körül vagyok, és nekem is feszül a mellem, az elején nagyon, most már kevésbé, illetve hol így hol úgy, de enyhébb a "fájdalom", mint mondjuk 3 hete. Szerintem ez normális.
2011. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már sajnos volt egy vetélésem, ezért eléggé félek. Meg olvastam több helyen, hogy a mellfeszülés enyhülése problémát jelenthet.
2011. jan. 27. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
10. hét végén járok és múlt hétig majd meg halltam úgy feszült a mellem, reggeltől estig, a legrosszabb akkro volt amikor levettem a melltartómat! Nyugi normális!
2011. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 hetes 3 napos vagyok, nekem igazából nem is fáj a mellem, néha néha bele szurkál, néha majd leszakad, de igazából ez csak pár másodpercig esetleg percig tart.
2011. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5-6. hét környékén még nem korai?
2011. jan. 27. 12:52
 6/6 anonim válasza:
Az 5-6. hétnél egyáltalán nem korai! Én még nem is tudtam, hogy babát várok, és már le akartak szakadni a melleim! Azt hittem, most ez a vérzés előjele...
2011. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!