Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most a 34 hetes 3napos ultraha...

Most a 34 hetes 3napos ultrahangon vesetágulatot állapitottak meg a babámnál, tehetek valamit hogy magzati korban elmúljon? Mennyire ijedjek meg?

Figyelt kérdés
ultrahangos szerint nem kell aggódni, meg a nőgyógyász szerint sem, de olvastam ezt meg is műtik ha nem növi ki, vagy előbb is megszülethetik miatta, tapasztalatok e-téren? és én befolyásolhatom esetleg ha több folyadékot iszok hogy ne nőljön neki, azt nem mondták és a papiron sincs rajta mekkora, mert nem volt jó az ultrahang teljesen, 2 hét mulva megyek kontrollra.
2011. jan. 27. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinövi ne aggódj!!!Tesóméknál is ez volt most 16 hós és 3-4 havonta kell még mindig járniuk UH-ra de mindig csökken neki szerencsére.Remélem nálatok is így lesz:d
2011. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányomnak is volt, őt megműtötték 1 évesen, mert nem múlt el neki,és nagyon sokat voltunk kórházban. De állítólag (főleg, ha fiú), a megszületése után az első pisivel megoldódik a gond.

2011. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem is kislány, csak azt nem értem 4 hete még nem volt neki, hogy hogyan lett ilyen gyorsan, nagyon komoly műtét volt a lányodnak?
2011. jan. 27. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Nálunk kb. a 32. héten vették észre, 4 d-s ultrahangon. Kb. 1 órás műtét volt, de nekünk dupla üregű volt a veséje. Azóta megszűnt minden problémája.

DE! Azt mondják, az esetek nagy százalékában nem kerül sor műtétre! Úgyhogy ne izgulj!

2011. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nyugodj meg, ez nem komoly baj!

A kislányomnak is volt, neki terhességem alatt nem vették észre csak mikor elvittük hasi uh-ra. Semmi baja nem lesz, és nagy valószínűséggel kinövi.

Az én lányom 1 éves, és kinőtte már.Mi nem mehettünk emiatt babaúszásra. Más hátránya nem volt ebből :)

Kívánom Nektek is hogy hamar kinője a picid!

Ha vissza mész uh-ra írd meg majd hogy mi volt!

Jó egészséget Nektek!

2011. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenképp megirom.
2011. jan. 27. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!