Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » II. SOTÉN Dr. Galamb Ádámról...

II. SOTÉN Dr. Galamb Ádámról vélemény? , Tapasztalat Róla? Illetve mennyibe kerül Nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Ádám a legjobb orvos,akit valaha ismertem.Sajnos nem nála fogok szülni,de az első 12 hetemet ő kísérte végig,aztán vidékre költöztem.Nagyon lelkiismeretes.Már a terhességem előtt is hozzá jártam,a magánrendelőjében 5000 forintot kért a vizsgálatokért..A szülést így nem tudom mennyiért vállalta volna.De csak ajánlani tudom,sok ilyen orvos kellene még,mint ő!!!!Még amikor szabadságát töltötte is mondta hogy hívjam bátran ha bármi bajom van,kétszer hívtam is és felvette a telefont és megnyugtatott,hogy semmi gond.


35 hetes kismama

2011. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infot, akkor kb 50e ft lehet nála a szülés..

hol van magánrendelője??

engem mindig a Sotéra hív be, meg ott az ambulanciára..

2011. febr. 4. 19:37
 3/17 anonim ***** válasza:
alkalmanként egy 5öst kéne adnod neki. a szülés 100-150 közt van én 120at adtam neki meg voltam elégedve nagyon
2011. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az komoly, nem gondoltam volna h annyi nála a szülés...

én nem fogadtam fel, nekem egy régi betegség miatt KELL hozzá járni mert ha gáz lesz akkor van ott hematologus is..

Hát akkor így biztos hogy nem fogom felfogadni, csak simán járok hozzá és marad az ügyeletes doki

köszönöm az infót

2011. febr. 5. 17:32
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első vagyok.A Deák Ferenc térnél van a magánrendelője.

2011. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Jajj, már van magánrendelése? Én 2009-ben szültem nála (ő volt az ügyeletes), és nagyon meg voltam vele elégedve. Rendkívül kedves, alapos, hozzáértő. Úgy gondoltam, hogy a 2. szülésemre felfogadom dokimnak, de ha ennyibe kerül nála egy szülés, akkor ezt a dolgot sürgősen elfelejtem én is.

Pár hónap múlva lesz aktuális a rákszűrés, de remélem, nem a magánjába akar hívni, mert akkor marad az ügyeletes orvos.

2011. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
időközbe megtudtam magánba 5000ft/alk, szülés 50e ft
2011. febr. 15. 18:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy közbeszólok,én csak a hálapénzhez szólnék hozzá:miért gondoljátok ,hogy 100e+ többet kellene fizetni azért amiért mi szenvedünk meg.Az orvos ott van (jobb esetben),de nem ő kínlódik.Én is magánorvoshoz járok 6e-et fizetek,de az én dokim azt mondja,hogy szüléskor mindenki annnyit ad,ahogy meg volt vele elégedve,ő nem mond árat,s szerintem ez így helyes!Volt olyan orvos,aki szabott tarifát,s ha szegény szülő az alatt mert adni hozzávágta a borítékot,hogy már kávézott reggel!(ez Gyöngyösön volt)(40e volt 80helyett,jó pár évvel ezelőtt)
2011. febr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Szia!

Én is Galamb doktornál szültem tavaly a kislányomat, nagyon meg voltam vele elégedve, mindenről informált, lelkiismeretes volt. Szerintem a fenti összegek túlzóak, én ennek töredékét adtam és ezt sem várta el. A klinikára jártam be hozzá, pénzről sosem beszéltünk. Azóta is hozzá járok a klinikára és a következő babámat is nála szülöm majd :))

2011. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tudja valaki, hogy milyen napokon rendel Galamb doktor a magánrendelésén? Köszi előre is!
2011. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!