Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes pocakos vagyok és...

30 hetes pocakos vagyok és nagyon megvagyok fázva? Orrom elvan dugulva, semmim nem fáj lázam nincs? Használt valaki rhinospray plus orr sprét? Mert nekem csak az használ? és eukaliptusz olaj és kamilla párologtatása? Babának baja nem lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
euphorbium comp HEEL orrspray? az homeós, kérdezd meg róla a patikust és a dokidat
2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, én második babámat várom, már az előző terhességemnél is voltam beteg, most pedig éppen kifelé tartok egy durva megfázásból. Mindkét alkalommal próbáltam nem használni orrcseppet, de a dokim szerint is rosszabb, ha nem kapok levegőt, mint este egy orrcsepp. Rhinospray pluszt használtam estére, nappal pedig Nasivin Babyt, az is segít valamennyit. Nem tehetem meg, hogy terhesen egy 16 hóssal az életemben nem veszek levegőt. Nekem ezek a sósvizes dolgok nem váltak be egyáltalán. Semmi baja nem lett persze a babámnak. Ismerek olyat is, akir végig használta, mert egy orrsövény-ügy miatt nem kapott levegőt. Nála is minden rendben volt. Szerintem nyugodtan használd, amikor úgy érzed, nem bírod tovább. Ne aggódj, a babának semmi baja nem lesz tőle.
2011. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
utolso köszike szépen a választ!aranyos vagy akkor használom!az elsőnek pedig nem itt kéne szorakoznod!van kimondottan neked valo oldal
2011. jan. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!