Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom félni? Ma vagyok...

Van okom félni? Ma vagyok elvileg 8 hetes 4 napos terhes, eddig voltak rendesen tüneteim (étvágytalanság, rossz közérzet, érzékeny mellek), de kb 2-3 napja ezek mind megszűntek.

Figyelt kérdés
Rendesen tudok enni, a melleim pedig "összementek" és már nem érzékenyek.A hasam sem puffadt, de nem görcsölök, semmit nem érzek, csak megy a hasam pár napja(de az lehet mástól is). Szóval jól vagyok. A múlt héten volt Uh, ott még szépen látszott minden, szívverés is volt. Legközelebb csak a jövő héten kell mennem. Korábbi vetélés miatt utrogestant használok, de félek, hogy így is felszívódhatott a baba. Volt valaki akinek hasonlóan elmúltak ilyen korán a tünetek, mégsem volt baj?
2011. febr. 1. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj:)Nekem is volt hogy elmúlt, aztán visszajött...én is azt hittem hogy baj van, de minden oké volt!Nekem végül egész végig megmaradt a hányinger...:/

Biztos minden oké, húgomnak az elejétől semmi tünete nem volt.Azt mondta, ha nem nőne a hasa, észre sem venné, hogy terhes!Minden oké a piciddel:)

boldog babavárást:)

Egy 3,5hós kispasi büszke anyukája:D

2011. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 6-9. hétig tartottak a tüneteim, bár nekem pl. a mellem nem is feszült, csak reggelente émelyegtem. Onnantól pedig semmi. :-))) Nagyon jó egészséget és boldog babavárást Neked! Üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája
2011. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
pont most kérdeztem én is ezt én 9 hetes vagyok...aggódom
2011. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. utolsó, majd írd meg mi lett veled! Nekem tényleg minden elmúlt, mintha nem is lennék terhes már..:(, jövő héten kiderül
2011. febr. 2. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondom van. Volt még itthon tesztem, még 2 csík van rajta. Nem tudom, mi lesz...
2011. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2011. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Továbbra is "jól", esténként van egy 5 perc amikor kicsit émelygek, de aztán rögtön el is múlik. Nem jött vissza a többi tünet. Még 3 nap mire megtudom, hogy mi a helyzet odabent, akkor lesz a következő uh. próbálok nyugodt lenni addig.
2011. febr. 7. 18:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja egyébként tesztet nem csinálok ellenőrzésképp, mert az akár hetekig is mutathatja még ha terhes az ember, akkor is ha már nem él az embrio. Ez a hormonok miatt van amik nehezen ürülnek ki. Meg nem is mernék tesztelni, ha véletlenül - lenne rögtön beparáznék:(
2011. febr. 7. 18:46
 9/12 anonim ***** válasza:

:)

Nekem még több, mint 2 hét addig...

2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Légyszi írj, ha megjöttél a dokitól!
2011. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!