Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is alacsony a vérnyomás...

Másnak is alacsony a vérnyomásotok az mellett, h a pulzus magas? Védőnő szerint terhesség alatt nem gond.

Figyelt kérdés
97/60 a vérnyomás és a pulzus 91
2011. febr. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt:)))gond nélküli terhesség, szülés, gyönyörű 3,5 hónapos kisfiú:)
2011. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a terhesseg szempontjabol semmi gond csak az a baj hogy elszedulhetsz...velem sajnos megtortent...lepcsozes utan elkezdett sotetedni a vilag es alig tudtam beszelni es az utcan voltam...leultem a jarda kozepere es ott vartam amig kitisztul a vilag mert nem nem birtam allni a labamon...szornyu volt es senki nem segitett pedig lattak a pocakomat...vigyazni kell...ahogy erzed hogy egy kicsit szedulsz azonnal ulj le es pihizzel egy kicsit...
2011. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. De semmi baj ezzel. Magasabb a pulzus, mert a babának is Te pumpálod át a vért, így jut tápanyaghoz a köldökzsinóron keresztül. Teljesen normális.

37 hetes vagyok, a legutóbb 96/60 volt a vérnyomásom.

2011. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a terhesség alatt készített EKG-n mondta az orvosom, hogy túl magas a pulzusom. 117 volt. A vérnyomásom pedig 75/40. Nekem Betaloc-ot írt ki... Ez csökkentette a pulzusom, és megemelte a vérnyomásom. Igaz nekem szülés után a korházban is 120 fölött volt a pulzusom, ezért kardiológián voltam, ahol ismét kiírták a Betaloc-ot, és elküldtek UH-ra! Tudom, hogy terhesség alatt magasabb a pulzus, de ha később sem lesz alacsonyabb, akkor szeritnem te is vizsgáltasd meg magad. Ártani nem árt:)

2011. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!