Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha hypertoniás vagyok 23...

Hogyha hypertoniás vagyok 23 hetes korom óta, mekkora az esély, hogy kialakul a toxémia? Van esély, hogy megússzam és időben szúljek, komplikációk nélkül?

Figyelt kérdés
Volt olyan, aki megúszta " csak " hypertoniával?
2011. febr. 3. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én igen.Nekem a 16.héttől mértek magasat, 160 körül.Otthon rendben volt, csak rendelőben.Aztán már otthon is fel-fel ugrott.De nekem nem volt állandóan magas.Az utolsó 3 hétben kaptam rá gyógyszert, 10 szemet, és így kordában lehetett tartani, teljesen egészséges fiam született természetes úton.

Neked mennyi szokott lenni általában?Szedsz rá valamit, orvos mit mond?

2011. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én 23 hetességem óta, 3szor 2 dopegytet szedek.

Minden nap vízelet vizsgálat, hetente labor.A doki nem mondd semmit, mert nem tudja mi lesz.

vagy lesz toxémiám vagy nem.

2011. febr. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!