Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton 1 napos barnázásom...

Szombaton 1 napos barnázásom volt, elég erős de azóta semmi! Azért elmenjek dokihoz vagy nem kell egyből orvoshoz rohanni?

Figyelt kérdés
Hétvégén nem tudtam orvoshoz menni, ma tudnék délután! Hasam nem görcsölt, inkább csak szúrkálgatott!
2009. febr. 9. 08:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 10 hetes vagyok!
2009. febr. 9. 08:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben rögtön kimentem volna ügyletre. Sőt amikor nekem volt, és csak nagyon ici-pici kis barnázásom, ki is mentem. Szerencsére nem volt semmi baj, de így is befektettek (de az azért volt, mert kiderült ikrek, és így veszélyeztetett is vagyok), viszont - nem ijesztgetésképpen - minden vérzés, barnázgatás fenyegető vetélés jele. Azért írom, hogy köteles a doki megnézni, mert nekik így kell hozzá állniuk, (én tartottam, hogy majd kiröhögnek, hogy mit rohangálok egy pici barnázással ügyeletre, de nem!) Persze még számos oka lehet. De keresd fel minél előbb a dokit. (amúgy nekem az elmaradt mensi miatt volt, mert aztán rá 4 hétre újra volt)
2009. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már aznap mentem volna a dokihoz... Az ördög nem alszik!
2009. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Menj orvoshoz! Én pontosan így jártam, sajnos el is vesztettem a babát. Szorítok nektek!
2009. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem mentem időben, és aztán 3 nap nagyon gyenge barna folyás után elkezdtem vérezni pirosan! Minden görcs és szurka nélkül!!!

Siettünk az ügyeletre, kaptam gyógyszert, és nem lett semmi baj! De ez az én példám, úgyhogy irány a doki!

2009. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!