Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jártatok úgy, hogy elfolyt a...

Jártatok úgy, hogy elfolyt a magzatvíz és nem otthon volt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mondjuk,hogy semmi előjele,hogy fájások lennének,semmi.És mondjuk boltba megyek,és ott....!

Mit tegyek?Kérjek ott segítséget?Hívjam a férjem telefonon?Vagy a mentőket?Szerintetek?

Remélem nem lesz ilyesmi,csak ezen gondolkodtam,hogy ilyenkor mi van.


2011. febr. 14. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bárhol is legyél, ha legalább egy ember van közeledben, biztos hirtelen elmondod neki, hogy "hoppá, elfolyt a magzatvizem" és tuti segíteni fog. Először tuti a páromat hívnám, hogy most mit tegyek:D Ő meg tuti mondaná, hogy "oké, ülj le azonnal, megyek már is:D
2011. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell attól pánikba esni, onnantól, hogy elfolyik a magzatvíz általában még több óra hossza míg megszületik a baba. Akár 24 óra is eltelhet még utána! Én csak hívnám a férjemet, hogy gyere értem, megyünk szülni:-))

Nekem 8 óra telt el onnantól h. elfolyt a magzatvizem odáig, hogy kibújt a babám.

2011. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban gondolkodtam ezen. 39 hetes vagyok. Második baba. Biztos először a férjemet hívom hogy mi van, és attól függően hol vagyok (bár messzire már nem megyek otthonról és a kórház is közel) hívnék egy fuvart: vagy Ő jön vagy anyukám, de ha senki, akkor mentő. A férjem meg haza a csomagokért és utánam a kórházba.
2011. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

első babánál az utcán folyt el a víz, 2,5 óra múlva megvolt a lányom.

második babánál már az első durvább fájást követően elindultunk a kh-ba, a kocsiban el is folyt a víz, 20 perc múlva megvolt a fiam. (összesen 1 óra alatt)

ha a férjem nem lett volna mozgósítható, biztos, hogy mentőt hívok.

2011. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!