Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztonsági övterelőnek van...

Biztonsági övterelőnek van értelme? Mennyire növeli a biztonságot? Nektek van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az övterelő nem a biztonság növelésére van, hanem, ha szorítja a hasad az öv, akkor lehúzza a hasad alá az övterelő. Nekem nagy hasam volt az első babával, de soha nem szorított az öv, pedig én aztán mindig be vagyok kötve.
2011. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ütközéskor semmi jelentősége nincs? Mert kényelemből nem érdemes venni.
2011. febr. 14. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
De van, pont ezért találták ki. Ütközéskor nem a hasad rántja meg az öv.
2011. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elvileg ütközéskor jó ez az övterelő.

Nekem volt, de nem használtam, mert nem szerettem, nagyon kényelmetlen volt. Két terhességet végigvezettem nélküle, nem volt semmi baj.

Én úgy voltam vele, ha kis baleset van, akkor mindegy, milyen öv van, ha meg nagy baleset van, akkor meg azért mindegy, mert úgyis nyílik a légzsák, az meg ugye mint tudjuk nem tesz jót a kismamának.

Tehát mivel kényelmetlen is volt és értelmét sem láttam, nem használtam.

De lehet hogy ezért engem sokan felelőtlennek tartanak.

Szerintem az övterelő a kismamák lehúzása.

Egy darab rongy+csat, amit 10ezerért árulnak, felháborító.

2011. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ennyi pénzért tényleg felháborító, bár szerintem jó cucc. Az én időmben még terhességi övcsipesz volt, párszáz forintért. Tökéletes volt. Most viszont sehol sem találok :(
2011. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ajándékba kaptam, amúgy lehet, h nem vettem volna. Azért megnyugtatott.

Szerintem jobb, mint az övcsipesz, mert ütközésnél, vagy csak egy nagyobb fékezésnél sem a hasadat rántja meg az öv. Szerintem nagyon jó.

Amikor még nem volt, úgy kötöttem be magam, hogy a vízszintes övrészre ráültem (átbújtam rajta), és csak a keresztbe menő volt a pocim fölött.

2011. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a bababoltban mondta a nő, amikor venni akartam, hogy fölöslegesen ne adjak ki ezreket rá!Egy kispárna a fenék alá és sokkal olcsóbb.Apus meg bement egy autós boltba és vett még hozzá két dolgot:az egyik az övcsipesz, amit oda kell fölcsíptetni, ahonnan kijön az öv, és kicsit lazábbra állítod az övet, majd fixálod.A másik meg, amit a gyereknek a nyakához szoktak tenni, hogy esetleges balesetkor ne szorítsa a nyaki eret.Na ezt meg az öv has alatt futó részére tettem föl.Bocsi, hogy ilyen hosszadalmas voltam, de nem igazán tudom, hogyan nevezik ezeket a dolgokat!
2011. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Árulnak 5 rugóért is ilyet, 1O nagyon sok érte.
2011. febr. 15. 09:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol van 5000-ért?
2011. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Itt ni:

[link]

Veszel?

2011. febr. 15. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!