Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számítsak? Mitől lehet?...

Mire számítsak? Mitől lehet? 29 hetes kismama vagyok, a laborom rossz lett, sok a fehérvérsejt, el lett küldve tenyésztésre, ami negatív lett. Fehérje van a vizeletemben, egyenlőre 1 + - es. Mitől lehet a sok fehérvérsejt, ha a tenyésztés negatív?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A fehérje a vizeletedben és a sok fehérvérsejt az nem ugyanaz. Ha sok a fehérje a vizeletedben az valamilyen fertőzésre utal, ha a tenyésztés negatív az jó. Nem kell vele fogllkozni. Lehet hogy a pohár amiben a mintát adtad nem volt teljesen tiszta. Ha sok a fehérvérsejted, amit a vérből néznek, az is normális terhességben, mert idegenként érzékeli a szervezeted a magzatot és ellenanyagot termel. Terhesség végén elmúlik. Ha nem akkor más belgyógyászati probléma áll a háttérben amit most nem részleteznék. Minden jót!
2011. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudni kell Rólam, hogy 23 hetes várandósságom óta 3szor 2 dopegytet szedek, mert hypertoniás lettem.

Egy hónap alatt 6 kilót hoztam, ami a védőnőm szerint víz.És fehérjét találtak a vizeletben de egyenlőre az csak 1 + -es.

Fahérvérsejtet a véremben , de a tenyésztés az negatív lett.Ilyenkor mi van?

2011. febr. 16. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!