Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira szégyellem, de már...

Annyira szégyellem, de már félek az éjszakáktól. Sokszor ébredek arra, hogy nagyon nehéz a légvétel. Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok. Tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül, de a 3. babámat várom és ilyen még velem a többi terhességnél nem volt. Rendesen a pánik fog el éjjel, hogyan lesz ez tovább az elkövetkezendő akár 10 hétben még, hiszen a baba akár még kétszer ekkorát is nőhet. Mit csináljak, hogy ne féljek ennyire?
2011. febr. 21. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Már van két gyerkőcöd, és a harmadiknál jött ez elő? Ez elég furcsa. Lehet, valami pánikbetegség jele is...
2011. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló van, eddig azt hittem, hogy én vagyok az egyetlen. Most is kapkodom a levegőt mintha muszáj lenne, de főleg éjjel jön rám és hihetetlen rossz érzés csak nekem még párosul egy iszonyatosan gyors szívdobogással is, én nem attól félek, hogy még mennyit nő a babám, hanem attól, hogy mi van, ha ez pánik (vagy nem is tudom mi ez) szülés közben jön rám, én ettől rettegek iszonyatosan.

Remélem jobbra fordul ez a helyzetünk :)

Kitartás neked is!!!!!

35hkm

2011. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha nem az oldaladn feküdtél eddig, mostantól úgy feküdj.

Meg szedj (több) magnéziumot)

2011. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13:07-es vagyok, én pl mindig az oldalamon feküdtem, illetve 35 hetesen már nem igen lehet magnéziumot szedni és nem hiszem, hogy attól könnyebb lenne a légzés....
2011. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem félig ülő helyzetben aludj. Nekem csak úgy ment. Már 6 éves a gyerkőc, de néha arra ébredek most is , hogx nem kapok levegőt, ha alacsony a fejem alja.
2011. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha félelem, és rettegés érzésed is van, akkor lehet hogy enyhe szorongásos roham... azért ez a pánikrohamtól messze van :) Van homeos bogyo is aminek nyugtató hatása van, de félsz attól, hogy félsz... stb, szóval beindult egy öngeneráló folyamat, keress fel esetleg egy pszichológust. Sajátítsd el az autogéntréninget. Fantasztikusan nyugtató
2011. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, van már bennem szorongás és én is erre gondolok. Na de hogy álmomból ez keltsen fel, az fura.

Köszi mindenkinek a választ!

2011. febr. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!