Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok a Nagy vezetéknév...

Írnátok a Nagy vezetéknév mellé szép, ritka, de nem túl "fura" kislány neveket?

Figyelt kérdés
Sokáig a Jázmin mellett maradtam, de olvasgattam, és 2009-ben az volt a leggyakoribb név, és persze Nagy-ból sincs kevés! :-) Nagyon sokszor átnézegettem az MTA névlistáját, de egyszerűen nem volt olyan, ami felhívta volna a figyelmem, és nagyon nehéz dönteni! 32 hetes vagyok, de jó lenne már, ha nem kéne keresgélnem! :-(
2011. febr. 23. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem, ha kislányom lett volna, akkor Nagy Alexandra lett volna.
2011. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Imola? Edit? Édua?
2011. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Victory82 ***** válasza:
Szia!Én 26 hetes vagyok és megint kisfiam lesz:)Ha kislány lett volna,akkor Boglárka lett volna a neve.Nagy Boglárka,szerintem szép így együtt.A párom vezetékneve is gyakori:Juhász:D.Üdv.Viki.
2011. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az ikreim: Nagy Izabella és Letícia
2011. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Karina, Boglárka (igaz ez mostanában gyakori, de szép a Nagy névhez szerintem), Mirella, Laura,
2011. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Eliza lett a lányunk.

Becézheted: Lisa, Lizi, Lizike

2011. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nehany tipp:


Izabella, Annabella, Patricia, Melania, Alexia, Viola, Violetta, Flora, Lidia, Debora, Bianka, Biborka, Diana, Dominika, Liliana, Kinga, Livia, Angelika, Rebeka, Regina, Timea, Ticia, Bonita, Bitia, Emma, Natalia, Noemi, Norina, Szabina, Lilien,


Most ennyi jutott eszem be :)

2011. febr. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A Nagy egy igazán "hálás" név, szinte bármi jó hozzá:-). Na jó, talán a Virág, Napsugár nem túl szerencsés...

Natasa, Edit- ezek az én tippjeim

2011. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagy Kincső! Ez nagyon jól hangzik. Ha nekem lányom lesz Kincső lesz. Szép, ritka, magyar név!!!
2011. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is Nagy a vezetéknevünk, de fiunk van.

Ha most születne lányom, Annabella lenne a neve, mert az Anna a férjem kedvence, de önmagában nekem nem tetszik.

Nagyon tetszenek még: Emma, Kamilla, Kármen, Kitti, Amina, Zoé, Manna, Norina.


Nagyon tetszik, ha ugyanazzal a betűvel kezdődik mindkét név, szerintem gyönyörű pl a Nagy Nóra, Nagy Norina, Nagy Nilla :)


Majd írd meg, mire jutottatok!

2011. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!