Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség elején a gyakori...

Terhesség elején a gyakori vizelés milyen sűrűn jelentkezik egymás után? 10 percenként? Olyan mint amikor felfázáskor?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a terhesség miatt kell ilyen gyakran pisilnem (kb 10 percenként)vagy fel vagyok fázva.De csípő érzésem nincs vizeléskor.
2011. febr. 25. 22:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem,inkább felfázás.

Terhesség elején mért kéne??

2011. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűbb a felfázás, de a terhesség elején, miért kellene sokat pisilni? Ez inkább a végére jellemző, mert a baba nyomja a hólyagot. Szerintem jobb lenne, ha elmennél orvoshoz.
2011. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy a vérbőség miatt.Ezt olvastam:"A terhesség korai szakaszában megjelenik a gyakori vizelés. Ez azzal a ténnyel magyarázható, hogy a has alsó része megtelik vérrel.Ez nyomást alkalmaz a húgyhólyagra. Másik oka a gyakori vizelésnek,hogy növekszik a folyadék mennyisége a szervezetben. Anyagcsere változások mennek végbe és aktívan megkezdik a munkát a vesék,hogy a női testet alaposan megtisztítsák a káros anyagoktól.Ez a folyamat kb a 4.hónapig tart,amíg beáll,aztán a terhesség vége felé jelentkezik újból a gyakori vizelési inger.Tehát ezeknek tényében kérdeztem hogy ki mit tapasztalt,mert arról semmit nem találtam hogy milyen gyakori is ez a vizelési inger.
2011. febr. 25. 23:07
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Igenis lehet, mi is most szeretnénk babát, még sosem voltam felfázva, és sosem jártam gyakran pisilni, de ma negyed óránként járok... a mellem is feszül, és folyton ki vagyok száradva.

Lehetséges, hogy attól van...

2011. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges nekem is ez volt és nem voltam felfázva.Babát vártam:)
2011. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igen az elején is lehet sűrű pisilés,ha nem is 10percenként. Nálam is jelentkezett,de én akkor nem is figyeltem rá,csak mikor társult hozzá még ez az :)

Mikorra nem várod ? Így vissza gondolva,nekem menzi előtt 1-2héttel kellett sűrűbben járnom,mondjuk azóta is :)

2011. febr. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet a pisilés, nekem az egyik jel volt, hogy éjjel is kimentem 3szor pisilni, holott nem ittam lefekvés előtt. Elsőnél és most a másodiknál is így volt, és volt, hogy 10 percenként, pedig nem ittam igazán sokat, csak gyorsan végigment rajtam :)
2011. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Március 5-re nem várom.Utána néztem,hogy a felfázásnak még milyen tünetei vannak pl:a vizelet csípős,szagos és sötét színű,de ezeket nem tapasztalom.Csak mégis sokallom ezeket a 10 perces pisiléseket.Azért hétfőn elmegyek dokihoz,nehogy tényleg valami gyulladás legyen.
2011. febr. 26. 07:51
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vagy két hónapon át minden éjjel háromszor-négyszer kellett kimenni pisilni az elején.

És volt olyan napom, hogy vásárolni voltunk. Bolt előtt pisi, pénztár után pisi, át a másik boltba (5 perc), hú, pisi, kifelé pisi... Őrület, és nem voltam felfázva.

2011. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
naná hogy lehet....én nekem ez volt az egyik tünet ami a gyomorégés mellett teszt nélkül is ráébresztett arra hogy valaki lakozik a pocakban!
2011. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!