Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves 18-20 hetes kismamák!...

Kedves 18-20 hetes kismamák! Hogy érzitek magatokat? Na és a párotok? Mindenkinek annyit mocorog a pici mint nekünk?

Figyelt kérdés
18 hetet töltöm ezen a héten. Pénteken megyünk UH-ra, bízunk benne, hogy megmutatja magát a bébi. Ha nem látszik, hogy mi lesz akkor 20-21 hetesen elmegyünk 4D-re is. A babánk már elég aktív, minden reggel jelez, hogy éhes. Aztán este is mocorog. Tegnap este másodszor érezte a párom, hogy mocorog a bébi. Az elején mindig abba hagyta mikor oda tettük a kezünket, de úgy tűnik, már megszokta a tapit :)
2009. febr. 16. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap töltöm a 20. hetet.Nekem is elég aktív a baba.Sokat mozog, főleg reggel és este na meg éjszaka:))

Nekünk a 19 hetes ultrahangon nem mutatta meg, hogy mit is rejt a lábaközött.Nekem is érzi már a párom, de csak néha mert ha ő teszi rá a kezét, akkor abbahagyja:)

Amúgy jól érzem magam, nincs semmi gondom:)Bár néha elfáradok, és jólesik pihenni.

Mi majd csak a 26. héten megyünk 4d-zni :))

A párom imádja tapizni a pocim, sokat beszél a pocaklakóhoz, és szeret jönni az ultrahangokra is:))

2009. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ma 20.6 hetesek vagyunk. 17. héttél érezzük a kis mocorgást,(férjem előbb "érezte" mint én, ill. hamarabb rájött, hogy ez a baba) de mostmár egész nagyokat is tud rúgni. Nagyon élénk, főleg reggel 8 után és este 8 ill. 10 óra körül. Én nagyon viccesnek tartom a mocorgást, gyakran mosolygok magamban, és nem tudják mi jött rám ilyenkor :)

A 18 hetes uh-n ráfeküdt a kis gerincére, és nem tudták megvizsgálni az alsó rész, ezért vissza kellett mennünk a 20- héten. Ekkor mutatta meg hogy kisfiú. Nekünk így 2x volt meg a szűrőultrahang (18 és 20. hét) és mivel tudtam hogy milyen jól látszik már a baba vittünk dvd és felvetettük. Szerintem érdemes. A 4D uh-t 26-28. hétre ajánlják, mert akkor már majdnem olyan mint mikor meg fog születni. Én egyébként nagyon fáradékony vagyok. Sajnos nem sportoltam sohasem. Ezt már bánom, mert kicsi az állóképességem.

2009. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!