Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség első szakaszában...

A terhesség első szakaszában vagyok és megy a hasam a mai délelőtt folyamán 4-5 ször, vettem be szén tabletát, iszonyatos fejfájás gyötör normális ez vagy valami probléma van? Szedhetek valamilyen fájdalom csílapitót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Doki esetleg?
2011. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam még orvosnál a teszt pozitív lett, mivel olvastam róla, hogy egy kicsit várni kell ilyenkor a vizsgálattal, ugy gondoltam 2 hét múlva megyek, de ezek szerint hamarabb kell mennem....!
2011. febr. 26. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:

menj el a háziorvoshoz, vagy hétvégén ugye ügyeletre. Terhesség első harmadában nem javasolt az önkényes gyógyszerszedés!

A babád érdekében fordulj mielőbb orvoshoz, és azt vedd be, amit ő mond!!!

2011. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van már nőgyógyászod, menj el hozzá!

Mi most várjuk a kistesót, azt mondta a dokim, ha pozitív lett a teszt, értesítsük :) Nem kellett rögtön mennem vizsgálatra, kivártuk, amíg 6 hetes lett a csöppség, akkor mentünk.

Oké, orvosa válogatja, de Ő nagyon rendes.


Ha Sztk-ba mész, ott nem kell fizetned, és mivel még az elején vagy, a terhességet sem tudja megállapítani, így nem terhesgondozásra mész.

De mindenképp említsd meg neki a babát!

2011. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhesen nekem is durva hasmenésem volt, úgyhogy úgy döntöttünk, hogy azonnal irány a nőgyógyász. Volt ultrahang, laborvizsgálat. Kiderült, hogy nem egy egyszerű hasmenés volt, bár gyógyszert nem szedhettem, csak tüneti kezelést ajánlott-széntabletta. Több, mint egy hétig beteg voltam, félő volt, hogy kiszáradok és be kell feküdnöm a kórházba. Szóval szerintem menj el a nőgyógyászodhoz! Remélem nincs semmi komoly, és a terhességed további része problémamentes és könnyű lesz!:)
2011. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jut hogy az okát keresd meg. Mert ha véletlen megszűnik az ok , akkor a szén tablettától olyan szorulásod lesz hogy dugó húzót kell használni.
2013. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!