Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért álmodom mostmár szinte...

Miért álmodom mostmár szinte minden éjjel rosszat? Persze a babuciról.33 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is pár napja tettem fel hasonló kérdést. Aztán az aranyos válaszok után rájöttem, pusztán az aggódás az, ami valószínűleg megnyilvánul. Ami foglalkoztatja az embert napközben, az megjelenik éjjel is álom formájában. A tudatalatti folyamtosan működik.
2009. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Én is csupa rosszat álmodok. Lehet tényleg csak túl aggódjuk a helyzetet,de hát egyértelmű. :)

Nyugodt éjszakát kívánok!!!

23hetes

2009. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
állítólag a szüléstől való szorongás + az aggodalom,ami miatt rosszakat álmodunk. állítólag a relaxáció segít + az önismeret,mert van valami, ami vagy az anyasággal vagy a babával vagy az új élethelyzettel vagy valamivel kapcsolatban nem stimmel számunkra. Félünk tőle stb. és a tudatalattink jelez,hogy még nem állunk teljesen készen
2009. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Én megkérdeztem a védőnőmet mi lehet az oka, hogy alig tudok aludni, ha sikerül is mindig felijedek valmi hülye álom miatt. Erre azt válaszolta: "Tipikus terhes vagy" :)) Azért van, mert sokat aggódunk a babácskáért, és a tudatalatti szorongás így vetül ki sajnos.

Boldog baba várást!

2009. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó pár hétben én is nagyon rosszakat álmodtam, és mindig benne volt az a visszatérő momentum, hogy szülés után elvitték a babámat valahová és nem tudom hol van.


Nyugodt éjszakákat a hátralevő pár hétre! (Utána úgysem lesz egy darabig... :P)


2 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 17 hetes vagyok, és már most rosszakat álmodok. Nem mindig rosszakat, de össze-vissza mindenféle hülyeséget. Ált. úgy telik az éjszaka, hogy "csak" hajnalban ébredek fel, úgy 5 körül, 7-ig csak forgolódom, aztán visszaalszom mint a bunda, és olyankor jönnek ezek a furcsa álmok. És a legrosszabb, hogy nagyon élethűek. Ez egy pár hete már így van, remélem, el fog múlni, és nem marad a terhesség végéig.
2009. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azóta már iskolába jár. most már más miatt álmodsz rosszat...
2023. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!