Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha úgy gondolom, hogy fertőzés...

Ha úgy gondolom, hogy fertőzésem van, akkor kell a dokihoz menni? Vagy ráér egy hetet? 22-23 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, de a fehér folyás néha sárgás, néha ha törlöm magam, akkor meg darabos, és néha (kb 2-3 naponként) este egy órát viszket. De aztán magától elmúlik. :S
2011. febr. 28. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz,mert a felszálló fertőzés vetéléshez vezethet.

Nem akarlak megijeszteni,de menj el mihamarabb

2011. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. De eddig akárhányszor mondtam neki, nem nagyon foglalkozott vele (mármint a doki). Jövő héten kéne mennem, de megpróbálok majd holnapra egy időpontot kérni. Remélem lesz még.
2011. febr. 28. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne várj egy hetet. Jobb idejében "elcsípni" a fertőzéseket,mert súlyosabb esetben akár vetélés is lehet a vége.
2011. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Juj én is igy voltam, a doki szart rá hogy mit mondok és nem akarlak megijeszteni de koraszülésem lett:(

Állj a sarkadra,én is azt tenném ha visszacsinálhatnám:(

2011. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ó... :(


Hát minden esetre bejelentkeztem ma estére. Csak azt nem értem, hogy magánban járok hozzá, 7000 ft (vidéken), azért szerintem nem kevés pénz, pláne, hogy kb csak azt fizetem ki, hogy nem kell sokat várni, mert szülésnél itt nincs lehetőség dokit fogadni, és így is nekem kell könyörögni egy kenetért??? Majd írok mit mondott. Néha kenegetem canestennel, remélem nem ártok vele.

2011. márc. 1. 09:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam pont ugyan ez a helyzet (fertőzéssel kapcsolatban). Tegnap voltam dokinál, és amikor megvizsgált mondta, hogy ez egy nagyon csúnya fertőzés lesz. Az eredményért ma megyek 3-kor, ha gondolod megírom az eredményt. Az, hogy magától elmúlik, és visszajön az azért van mert mindig újra, és újra visszafertőződsz! Jól tetted, hogy bejelentkeztél a dokihoz. Egyébként sima SZTK rendelés nincs, ahova ezzel el tudsz menni?
2011. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De van, csak tudod kicsi város... És utána olyan kínos. Jövő héten kéne mennem, így akkor egy héttel előre hoztuk.


Írd meg mindenképpen! Milyen tüneted volt?

2011. márc. 1. 13:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem lassan egy hónapja nem tudják kikezelni a strepp B-t...most megyek vissza megint csütörtökön a dokihoz, mert megint rossz a kenetem...szóval szerintem is lásson minél előbb doki, mert vannak nagyon makacs bacik..:S


23+2 hetes kismami

2011. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! 9:48-as vagyok. A tüneteim ugyan azok mint neked. Sárga darabos folyás, időnként viszketés. A kenetemből semmilyen konkrét fertőzést nem tudtak kimutatni, annyit mondtak, hogy sok a fehérvérsejt a kenetemben. Kaptam Klion-100 hüvelytablettát, 10 napig kell alkalmazni (+ én még használok Canesten krémet is), utána kontroll. Meg is jegyezte az orvos, hogy gombára tippelt volna, de tényleg semmit nem mutatott ki az eredmény.
2011. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem is azt mondta, hogy gombás gyuszi, és mikogan kúpot, meg kenőcsöt írt fel. Ma váltom ki. Remélem használ, úgy félek, hogy nehogy baj legyen belőle. Egyszer az első babával is volt hasonló, akkor rózsaszínes volt a folyás, nagyon megijedtünk. A kórházban kb lebasztak, hogy mért nem előbb jövök, mért mikor már ennyire durva a fertőzés. Előtte semmi tünetem nem volt. Akkor is azt mondták gomba, és nem az volt... mivel a canesten kúp nem hatott rá semmit, utána kaptam mást, és akkor lett jó. Szóval nem vagyok teljesen nyugodt, bár a doki szerint nem vészes a helyzet, enyhe gyulladás, úgy fogalmazott.


Viszont megtudtuk hogy lány!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

2011. márc. 2. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!