Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem megy a borotválkozás!...

Nem megy a borotválkozás! Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Próbáltam ülve tükörrel - a hajlatoknál nem megy...

Próbáltam tükör nélkül állva - így nem látok semmit...

Emlékezetből, rutinból vakon nem merem, mert semmi nem olyan ott, mint volt.

2 hete még simán ment, de most, hogy lentebb van a hasam - tétlen lettem. :(


38+5 hetes km


2011. márc. 1. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A férjedet nem kéred meg?
2011. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg szólj a párodnak,hogy segítsen!Bár nem hiszem,hogy meg vágnád magad,ha csak érzésre csinálnád!
2011. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem állva tükörrel sikerült még a szülés napján is:-)Nem is kellett igazítani a szülőszobán:-))
2011. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, lehet hogy marad a külső segítség. Bár ő azt mondja, hogy jó így...

Ja, persze...


Nem akarom megbántani, hogy nem csak miatta kellene borotválkoznom, hanem lassan egy másik férfi miatt is :)

2011. márc. 1. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már apuka segít kb.1 hónapja.Mondjuk inkább úgy, hogy ő csinálja.Baromi kényelmetlen volt a hasamat is fölhúzni picit, meg a bőr is feszíteni, úgyhogy maradt ez a megoldás.
2011. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma rájöttem, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy magamnak csináltam odalenn. A dombot és a combhajlatot még megcsinálom, de kényesebb részek már nem mennek. Nálam marad a férjem segítségnek. :)
2011. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a gyantázás híve vagyok...utána legalább 4 hétig nyugtod van...:)
2011. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én magamnak akartam csinálni vajúdás közben. Még nem indultunk el. Érzéssel csináltam.

A férjem végül segített, mert úgy néztem ki, mint egy rühes kutyus. Itt egy pamacs, ott egy folt.

2011. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem segített, amikor már nem tudtam magamnak megcsinálni. Szerintem, nincs ebben semmi különös, jobb, mintha a kórházban csinálnák. Bár, ha fájásaid vannak, akkor már tök mindegy...
2011. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!