Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több mint egy hete folyamatosa...

Több mint egy hete folyamatosan fáj a torkom. A dokim nem írt ki semmit, azt mondta bármit szedhetek. Torokgyulladásra mi a legjobb? Melyik szopogatós tabletta a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama.
2008. febr. 3. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Bármit? Én egyből orvost váltanék...

Méz, meleg tea, pihenés... Ne vegyél be semmit!!

2008. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Háááát... a "bármit" tényleg elég durva egy orvostól....

De homeopátoás szereket nyugodtan lehet terhesség alattt is szedni. Nekem torokgyulladásra nagyon bejött a Homeogene 9. Ha ezt választod, ne ijedj meg, ha az első pár szem beszedése után még jobban fáj a torkod, ezt gyors javulás fogja követni!

2008. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon megfáztam mikor olyan 20 hetes lehettem. Amíg nincs lázad addig semmilyen gyógyszert ne vegyél be. 3nap alatt helyrejöttem, ittam citromos teát, ettem mézet, vajaskenyeret rengeteg lilahagymával, citromot is ettem, sós vizzel öblögettem a torkom.
2008. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Sinupret tablettát kaptam a dokitól torokfájásra, és nagyon hatékony volt. Napi 2x2-t javasolt, második nap már szinte semmit nem éreztem. Recept nélkül kapható, kb 800 Ft.
2008. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr theiss lándzsás utifű szirup,nekem bejött.
2008. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Tantum Verde pasztilla mehet. A gyártó cég is leírja a betegtájékoztatójában. Kérdezd meg nyugodtan a patikust. Ezt lehet szedni!

20 hetes kismama

2008. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
C vitamin nagy mennyiségben, a legjobb.
2008. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!