Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korban érdemes...

Hány hetes korban érdemes elmenni 3D vagy 4D-s ultrahangra? Milyen ultrahangra menjek? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
12 hetesnél hamarabb semmiképp ne menj 4D utrahangra. Inkább már félidő környékén szokás, olyan 18-20 hetesen.
2008. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! 22 hetes kismama vagyok és a doki azt mondta ha szép képet szeretnék a Babáról akkor a 26.héten vagy utána megyek 3d-s v 4d-s uh-ra. Ilyenkorra kialakulnak a Baba jellegzetes vonásai és megmondják majd kire hasonlít. Ha előtte mész a Baba még nagyon sovány és nincsenek még meg a babavonásai. A 12-ik és a 19-ik héten úgyis kell menned sima uh-ra megtudod hogy van a Babád.

Jó egészséget Nektek!!

2008. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 22hetesen mentem el, budapesten voltunk a Kleopátra házban!!Csak ajánlani tudom, mert nagyon kedvesek, és aranyosak voltak!A baba nagyon szépen kivehető, és az is láttuk, hogy teljesen az apukája!Nagyon klassz, érdemes elmenni!!
2008. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a doki mondta,hogy a 23-25.hétig jó,mert akkor még belefér egészben a képbe.Utána is jó,bármeddig.Mi a 24.héten voltunk 4D-on,jól látszott mindene.
2008. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt már elmondták mikor érdemes menni,így én a második kérdésedre válaszolnék.A 3D és 4D között úgy tudom csak időbeli különbség van.A 3D-nél késik picit a kép amit látsz,míg a !D-nél azt látod ami pont akkor történik.
2008. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!