Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondtalan terhesség mellett...

Gondtalan terhesség mellett nagyobb az esély egy egészséges babára?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is benne van a pakliban, de nyugodtabb babára mindenképp. Az alap nyugtalanságokon kívül nemigen volt rossz dolog a terhességem alatt, és olyan a csepp gyerekem, hogy igazán rossza szavam nem lehet. Ugyan a dackorszak minket is elért, -de simán altatom, végigalussza az éjszakákat, megérti hogy mit nem szabad, eljátszogat mellettem...stb.
2011. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen gondtalan volt a terhességem se stressz,se munka,sem pénznélküliség se veszekedés. Csak a babámra koncentráltam. Most 9.5 hónapos és kiegyensúlyozott, szépen fejlődik,nyugodt,mosolygós és mindenkivel barátságos. Ja, és gyönyörű
2011. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első babámnál 9 hónap mondhatni hibátlan terhességem volt. Viszonylag hamar - 6 óra alatt - meg is született természetes úton, pedig 4150 gramm volt. Rendkívül kiegyensúlyozott, boldog, nyugodt gyermek születése óta. Mindenki dícséri is érte. Viszont volt egy hatalmas negatívuma, hogy ne legyen tökéletes az én kicsi fiam: 2 éves koráig szenvedtünk éjszaka az alvással. Sehogy se volt jó neki, kb. 10-15x kelt fel éjjelente minden nap, volt, hogy csak 2 órát aludtam. Mindent kipróbáltunk, amit kilehetett, de semmi se jött be. Aztán valahogy kialakult, és most már gyönyörűen átalussza az éjszakát. Szóval hibátlan terhesség nem jelenti azt hogy """hibátlan""" gyereked lesz :-)
2011. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem voltam olyan egészséges, mint terhesség alatt. Az összes addigi panaszom eltűnt terhesség alatt, nem voltam frontérzékeny, nem voltam fejfájós stb., mint addig előtte. Szóval nekem a terhesség maga volt a leányálom. :)

Terhességi tüneteim se voltak, szóval éltem, mint hal a vízben. Aztán megszületett a kislányom, aki egy nagyon sírós, nagyon hasfájós, nagyon nyűgös baba...de persze így imádjuk. :)

Szóval gondtalan csak terhesség alatt voltam. De egy remek tulajdonsága azért van: éjjel alszik. S nekem ez azért nagy könnyebbség az egész napos üvöltés után. :)

2011. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: de a lényeg, hogy egészséges!!!
2011. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tőkéletes terhességem volt, minden vizsgálta rendben, figyeltem mit eszem, vitamin, stb. 40.hétre született, 3600 g-mal a baba, pár nap múlva kiderült, hogy súlyos beteg, két hónapig élt. A barátnőm velem együtt volt terhes,minden baja volt: cukros volt, trombózis ellen szurizta magát, vérezgetett, kétszer indultak a fájásai idő előtt, a kórházban húzta 37. hétig, és makk egészséges kisfia van, most egy éves.

Van ilyen is. Szerintem a legtöbb kimama vigyáz magára, és sok múlik a véletlenen.

2011. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!