Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam nőgyógyásznál 5...

Ma voltam nőgyógyásznál 5 hetes vok és 8mm petezsákom van, nem látszott az embrio, és 3 hét mulva kell vissza mennem! Normális ez? Terhességet meg állapította, de mondta, hogy ne kérjek terhes kiskönyvet ki!

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még 5 hetes 6 naposan semmi, csak petezsák, de 8 hetesen már volt szívhang is.

Túl korán mentél, 6. hét előtt felesleges.

De azért gratulálok :)

2011. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam :) Köszönöm szépen..:)
2011. márc. 4. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,korai volt még.Nekem 5 hetesen 7 mm volt,és embrió sehol,7 hetesen már szívhang is.A terheskönyvért 10.héten mentem.
2011. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

5(+/- 1 hét): egy szabályos petezsák, átlagos átmérő 8 mm


14 nap múlva : egy élő embrió. CRL: 9 mm, terhességi kor 8 hét (1 nap)


nyugi...korán mentél...de ott a baba

2011. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden rendben lesz én is így voltam aztán a következő uh-n már szépen hallatszott a szívhang is. Most 18 hetes vagyok.

Sok boldogságot nektek.

2011. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez a bevett rutin, csak akkor küldenek el a kiskönyvért, ha van már szivhang. neked nem volt, de csak azért, mert korán mentél.
2011. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem!! :) Köszönöm mindenkinek a választ!!:)
2011. márc. 4. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a dokim úgy adott időpontot az első vizsgálatra, hogy betöltött 7 hetes terhes voltam, azt mondta, addigra már lesz szívhang is. És így lett :-) Mondta, hogy nem érdemes korábban mennem, hacsak nincsenek panaszaim. Szóval tutira ne izgulj, mert minden rendben lesz! Üdv, 15 hónapos kisfiú anyukája
2011. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Olyan igazolást ad, amin szerepel, hogy élő magzat. Azt meg csak akkor írhatja, ha már van szívhang, így adható ki a kiskönyv. Semmi gond, meglesz az is. Én a 9. héten mentem érte, és a 7. héten volt szívhang. :)
2011. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem is berendelt a doki 6hét előtt két nappal, mert akkor jött a h1n1mizéria, és aggódott a kismamáiért. Semmi nem látszódott a petezsákba akkor.... :-) Kéthetente menni kellett, hogy figyelje- de ez nem protokol, csak 2009őszén csinálta ezt a kismamákkal ez a doki. Két hét mulva már szívhangja is volt.



korán mentél-következő alkalommal hallhatod a babád szívverését is- nagy élmény lesz, készülj fel!!

:-)

2011. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!