Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok és...

36 hetes kismama vagyok és most derült ki, hogy a laborban elkeveredett a vércukor terhelésem eredménye. Nagy baj lehet belőle, ha nem tudom az eredményt?

Figyelt kérdés
2008. febr. 3. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt figyelembe véve, hogy az egész vizsgálat semmit nem ér, nem nem lehet bajod. Sőt...
2008. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg neked lesz egy kicsit kellemetlen, mert még egyszer megcsinálják, de baj nem lehet belőle, ne aggódj! Te nem tehetsz róla,nem te hibáztál. Viszont aki dolgozik az hibázik... biztos megmondják ilyenkor mi a teendő. Nyugalom! Gratulálok a babához!
2008. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi arik vagytok a gyors válaszokért. szerintem már ninc sidő újra megcsinálni hisz most már akármikor jöhet a babóca :)
2008. febr. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!