Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ez? Már az elejétől...

Miért van ez? Már az elejétől fogva vérzek szex közben vagy utána, sokszor be is reped a hüvelyem és a gátam. Wc-zéskor is be szokott repedni a gátam néha. Elég kellemetlen.

Figyelt kérdés
Ennyire nem nyúlnának a szöveteim? 20 éves vagyok és 18 hetes terhes. Mi lesz a szüléskor ha már a baba "gyártásánál" berepedtem?
2009. febr. 18. 08:26
 1/7 A kérdező kommentje:
A párom már több éve elvette a szüzességem (akkor is véreztem) azóta szinte minden együttlét után vérzek és sokszor be is repedek. Mitől van ez? Van esetleg valaki akinek hasonló problémái vannak?
2009. febr. 18. 08:33
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
síkosítót próbáljátok meg,hátha segít. orbáncfű olaj pedig jó gátmasszázsra,nyújtja a szöveteket. ha egyik sem segít akkor nőgyógyász,ha szervi oka nincs,akkor szexuálpszichológus
2009. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs ilyen, de nem túl vehemens a párod együttlétkor? Nőgyógyászt kérdezted már? Ha nem, kérdezd meg mindenképpen, mert ez nem hangzik túl jól. A baba miatt is kérdezz rá, nem lenne jó, ha emiatt lerobbannál!
2009. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A párom nagyon gyengéd, amióta terhes vagyok nem is akar együtt lenni velem, mert félti a babát. Olyan sok tapasztalatom nem volt a pasik terén szóval nem tudom, hogy mással is véreznék e... Én is gondolkodtam, hogy rákérdezek a dokinál, remélem nem néz hülyének :D

2009. febr. 18. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj, dehogy fog hülyének nézni, sőt!! Mindenképpen szólj neki erről, ugyanis nem tudni mitől vérzel és terhesség alatt a vérzés a legnagyobb mumus!

A helyedben én már a dokinál lennék.

Minden jót!

2009. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló problémám van, és én rákérdeztem a dokit, aki azt mondta, h nincs semmi gond, másnak is ilyen... Érdekes, hát nem nyugódtam meg.

Amúgy honnan tudod, hogy repedsz(mármint szemmel láthatóan)? Kb mennyivel repedtél lejebb? Ebből vajon lehet akármilyen kár, hátrány a későbbiekben?

2009. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát nem tudom. Én is rákérdeztem a dokinál és azt mondta óvatosabban sexeljünk... pedig mondtam neki, hogy óvatosak vagyunk. Remélem nem lesz belőle semmi probléma a későbbiekben. Mostanában nem nagyon sexeltem mert 1 hete szültem és a terhesség alatt sem voltunk sokat együtt így nem tudom most is be repednék e, de biztos. Szülés közben nem repedtem, mert császároztak.

Nálam ez a repedés úgy tűnt fel, hogy nagyon fájt, feszült a hüvelyem meg a gátam és fürdés közben éreztem, hogy csípi a víz meg látni is lehetett, hogy van egy kis repedés rajta. Elég kellemetlen. Az a legrosszabb amikor félig begyógyul és nagy wc-kor ismét bereped... na az borzasztó tud lenni...

2009. aug. 2. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!