Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kimami vagyok és a...

23 hetes kimami vagyok és a legjobb 4D Ultrahangot szeretném felkeresni Budapesten vagy Székesfehérváron. Melyik héten érdemes menni és hová?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bnőm ezt ajánlotta: www.4dultrahang.hu

Ő 12 hetesen volt, megmondták h kislány lesz neki,(mondjuk ez nem mindig sikerül) :-D én is pénteken megyek, 12+5 hetesen, ha jobbul az idő.

2009. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron a Sziget utcában csinálnak 4D-s UH-t, a Gólyafészek Kismama Centrumban.Szerintem nyugodtan mehetsz már most!

Itt meg tudod nézni: www.ddgroup.hu

Boldog babavárást!

2009. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérváron 2 is van.Egyik a sziget utcában,másik a kórházban.Mi hétfőn voltunk a kórháziban,és megvoltunk elégedve.28percet+4db képet kaptuk 10000-ért.Nagyon nagy élmény volt.Bármelyiket is választod be kell jelentkezni telefonon.

Üdv.26hetes kismami

2009. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi itt voltunk 4d uh-on (Budapest):


[link]


Nagyon kedvesek voltak és szép felvételek készültek. A honlapon azt írják, hogy 30 perc a vizsgálat, de mi több mint 1 órát voltunk bent. A dvd + cd-re kiírt képek + 1db színes kép 12.000Ft. Hétvégén is lehet menni, ha előtte egyeztetsz velük.


Minden jót, boldog babavárást!

2009. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 25 hetesen voltam.

És mi is a "4D Genesis"-ben voltunk! :)

És valóban, velünk is vagy 1 órát bíbeblődtek, kedvesek és türelmesek!

Ajánlom őket én is!!!


35 heteske


:)

2009. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz!

Mi is a 4D Genesis-ben voltunk, egyszer 20 hetesen, egyszer meg 27 hetesen. Szuper volt, és tényleg nagyon kedvesek. Én is csak ajánlani tudom!

29 hetes kismama

2009. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia!


Én a www.baross4d.com oldalon jelentkeztem be. Ennek a cégnek van a baross itcában is rendelője és a Kárpát utcában is. Nagyon kedvesek én több vizsgálatot is velük csináltattam. 5 hetente megyek hozzájuk. Először 13 hetesen voltam akkor állapították meg, hogy fiúcska.

Boldog babavárást:)

2009. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!