Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ásványviz káros lehet a...

Az ásványviz káros lehet a magzatra? Én 5 hónapos vagyok, és eddig ásványvizet fogyasztottam, nem tudom a másikat meginni, de ha káros akkor valamit csinálok csak ne igyam.

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért lenne káros?
2011. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha káros lenne,akkor arról tájékoztatniuk kellene a vevőket,szerintem nyugodtan fogyaszthatod őket,esetleg arra ügyelj,hogy váltogasd őket,mert állítólag mindegyikben más az összetétel és nehogy valamiből túl sok kerüljön a szervezetedbe,de talán még a váltogatás sem szükséges.Igyál csak,egészségetekre :-) !
2011. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ugyan már attól még, hogy terhes vagy nem változik meg az életed... mégis mi ártana az ásványvízben? nem kell ennyire vigyázni... régen egész nap zsírt, kenyeret, hagymát ettek és bort ittak... sokkal erősebbek is voltak az emberek...
2011. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne káros? Régen a terhes nők mindent ettek,úgy mint azelőtt és nem lettek betegek a gyerekeik.
2011. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az káros, amit összehordanak, hgy ne egyél, ne igyál, ne csináld....
2011. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem káros az ásványvíz, sőt sokkal egészségesebb, mint a csapvíz.

Arra kell csak figyelni, hogy a só és fluorid tartalma alacsony legyen.

2011. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én is így gondolom, de bárkivel ha találkoztam és terhes volt, csak szénsavmentes vizet ivott, és én voltam a fekete bárány hogy én szénsavast, mert azt szeretem. Aztán csak azt hallom minden felől, hogy nem egészséges.
2011. márc. 5. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden ami szénsavas savasítja a szervezetet. Én nem innám a helyedben, Én csak szénsav mentes vizet ittam terhesen és azóta is. Viszont anyagilag kicsit sok...! :( Én a jana vizet ittam. De most egy víztisztító készülékben gondolkodom.
2011. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem
2011. márc. 5. 10:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, hogy miért hiszik annyian azt, hogy hű de nagy kaland a terhesség.


Öreganyáink is itták a szódavizet, mégse lett a gyereküknek semmi bajuk. Mi bajod lehetne a szénsavas ásványvíztől? Nem bort iszol, meg pálinkát. Nem kell a terhességet túlmisztifikálni.

2011. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!