Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt cukorbeteg...

Terhesség alatt cukorbeteg lettem, jelenleg ott tartunk, hogy be kell feküdnöm holnap kórházba inzulin beállításra, ezek után fogok kapni inzulin injekciót is. Aki átesett ilyenen kérem írja meg, hogy mennyi napig kellett kórházban lennie?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
én cukor beteg vagyok alapból.ne aggódj.nem kell hosszu időt bent töltened.csak addig míg beállitják pontosan a cukrodat.és megtanitanak hogy kell beadni az inzulint.pár nap az egész.de a baba érdekében nagyon fontos.és ha megszülsz valószinü el fog mulni.boldog baba várást,és könnyü szülést!
2011. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Monatella válasza:
Én is cukorbeteg lettem 23 hetesen és be kellett feküdnöm egyszer 5 napra mire beállították az inzulint. Most 2 hétig voltam bent mert az istenért nem sikerült beállítani a cukromat. Most szerencsére már minden oké. Ez attól függ, hogy mennyire hamar sikerül beállítani. Ha tudok segíteni nyugodtan írj és ha tudok segítek.
2011. márc. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!