Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai vizsgálatra...

12 hetes genetikai vizsgálatra a vérvétel miatt éhgyomorral kell menni? A dokim délelőtt 10-11órára hívott. Nagyon émelygős vagyok, muszály lenne reggeliznem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

a vérvételt a labor intézi oda bármikor mehetsz ha van elötte beutalód ha meg nincs nyisd ki a szádat és panaszkodj neki!


nem lehet enni elötte amúgy de a vérvételi helyek reggel héttől nyitva vannak.

2011. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi első, de miért ne lehetne enni előtte?! Egyedül a vércukormérésnél kell éhgyomorra menni. Ez 100%, de ha biztos akarsz lenni benne, kérdezd meg a védőnőt.
2011. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz, nekem is azt mondta a védőnő, hogy reggelizzek előtte. Én ma voltam, meg sem kérdezték, hogy ettem-e. Tényleg csak a cukornál lényeges az éhgyomor.
2011. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye ez a Down-kóros vérvétel?Ha az, akkor nem kell éhgyomorra menni, nyugodtan egyél-igyál!
2011. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk tilos!


k. mo.

mint ez is eltérő országos szinten ... sajnos.

én megkérdezném a dokit mert itt tilos enni.. csak AFP elött lehet.

2011. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már hívtam a védőnőmet kétszer is, de nem vette fel. Még próbálom.

Remélem azért, hogy nem kell éhgyomorral menni. Dokim külön nem mondta, s talán ezért sem hívott olyan késői időpontra.

2011. márc. 9. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem este (magánrendelés alatt) vették le a vért. Természetesen ettem előtte, lehet is! A cukros vizsgálatnál nem lehet enni 2 órán keresztül.
2011. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma voltam. Nem kellett éhgyomorral menni.


Köszönöm mindenkinek!

2011. márc. 16. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!