Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat ultrahangon mért...

Magzat ultrahangon mért méretei szerintetek normális?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok, a babám méretei a következők:BPD:74mm, HC:268mm, OFD:93mm, TAD:72.9mm, AC:211mm, FL:52.9mm Becsült súly 712g, ami szerintem nagyon kevés, doki nem mondott rá semmit.
2011. márc. 11. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam 29. héten 1349 gramm volt

BPD: 74


Lányom a 23+2-n volt 600 gramm,30+1-en 1672.

2011. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom a dokid hogy számolja a súlyt :))...az adatai alapján olyan 1088 gr...


[link]

ezzel a kalkulátorral Te is leellenőrizheted!!!!


Uh az sehogy nem 712 gr....


A méretei tökéletesek és nem is kicsik!!! a súlyt rosszul nézték...majd legközelebb azért említsd meg.

2011. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi, megnyugtattál. Az igazság az, hogy a dokinál fel sem tünt, hogy kicsi a súly, csak itthon vakaróztam, hogy mintha nagyobbnak kéne már lennie. Rendesen leizzadtam amikor utánanéztem, hogy 1 kg körülinek kéne lennie egy ennyi idős picinek.
2011. márc. 11. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen és tuti hogy annyi csak vmit félre néztek......én 24 hetes vok és kisebbek jóval az adataim és nekem tényleg 700 gr-os uh a Te babád nem lehet nagyobb adatokkal annyi mint az enyém :))


Meg ezért is küldtem a kalkulátort..így ha nem is mondják a súlyt majd nyomon tudod követni!


Ne aggódj rendben van !!

2011. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!