Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a hányinger, hányás nem...

Ha a hányinger, hányás nem múlik el a 16-dik héten, akkor már marad végig?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok és még mindig minden reggel rosszul vagyok és hányok is. Napközben jól vagyok, tudok rendesen enni is.

A 6-dik héten kezdődtek a rosszullétek. Mindenki azzal vigasztalt, hogy a 12-dik héten elmúlik. De nem így lett. Aztán utána mindenki azt mondta, hogy majd a 16-dik héten, de nem, pedig már a babám is megmozdult. Akkor most már ez marad végig?


2011. márc. 12. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik hónap végére múlt el.
2011. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor múlt el, amikor megmozdult a bébi. Viszont én napközben is rosszul voltam. Volt, hogy 5ször hánytam egy nap. Ha meg nem hánytam, fájt a gyomrom. Szerintem neked is elmúlik hamarosan. engem azzal vigasztaltak az öregek, hogy biztosan erős a baba. Az lett!!
2011. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem múlt el, de a 20. héttől már nem hánytam minden nap. Utána már sokkal jobban éreztem magam (az addigiakhoz képest).
2011. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első babámmal még a 17. héten is hánytam, aztán egyszer csak elmúlt. (A többivel már a 12. hét körül elmúlt.) Nagyon ritka az, amikor végig megmarad valakinek. Reméljük, neked is elmúlik mostmár! Kitartás!
2011. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pénteken hánytam utoljára, azóta jól vagyok. Remélem ez azt jelenti, hogy elmúlt! :)
2011. márc. 14. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!